Başkan Kahraman’a, Başkan Kocaköse’den de tam destek

17
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, S.S. 132 No.lu Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Toplantı Salonu’nda, Kasım Ayı içerisinde yapılacak olan Kooperatif Seçimleri öncesi,…
HABER MERKEZİ 
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, S.S. 132 No.lu Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Toplantı Salonu’nda, Kasım Ayı içerisinde yapılacak olan Kooperatif Seçimleri öncesi, Kırklareli ve Babaeski İlçesi’nde faaliyet gösteren Sivil Toplum Örgütleri ile bir araya gelerek seçim startını vermişti.
Babaeski S.S. 1 No.lu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hüseyin Kocaköse ve Serkan Soysalan 14 Ekim 2014 Salı günü Başkan Kahraman’ı, S.S. 132 No.lu Babaeski Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifinde ziyaret ederek, her zaman yanında olduklarını ve tam destek verdiklerini bildirirken yapılacak olan seçimlerde başarılar dilediklerini ifade etti.
Açıklamanın ardından Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman, Babaeski S.S. 1 No.lu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hüseyin Kocaköse ve Serkan Soysalan ile birlikte günün anısına birlikte fotoğraf verdiler.
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman’da, Başkan Kocaköse’ye ziyaretinden ve desteğinden duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti.(Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here