Başkan Kahraman; “Başkan Hacı’yı gönülden alkışlıyorum”

18
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman Babaeski’de başlatılan Altyapı çalışmaları ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:…
HABER MERKEZİ
Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hilmi Kahraman Babaeski’de başlatılan Altyapı çalışmaları ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Belediye Başkanımız Abdullah Hacı Babaeski’mizin alt yapı sorununa cesaretle adım attı. Babaeski’nin tüm alt yapısını baştan aşağı yenilemek üzere işe koyuldu. Doğrusunu söylemek gerekirse çok cesur davrandı. Her Belediye Başkanı böylesi devasa yatırımlara imza atamaz. Kendisini gönülden alkışlıyorum. Babaeski’de yaşayan bir vatandaş olarak bu konuda ben de üzerime düşen her türlü katkıyı vermeye hazırım. Belediye Başkanımız Abdullah Hacı’ya yardımcı olmak bizim hemşerilik görevimizdir. Ne yapılacaksa Babaeski Halkı için yapılacaktır. Alt yapı çalışmaları devam ederken bazı sıkıntılar çekeceğiz. Fakat uzun yıllar rahat edeceğiz. Sıkıntı çekilmeden rahat edilmez. Başkan Hacı,  Avrupa Kenti bir Babaeski oluşturmak için Altyapı gibi zorlu bir yatırım hamlesi başlattı. Alt yapı çalışmaları tamamlandığında diğer projelerle de taçlanacak Babaeski’nin görünümünü şimdiden hayal ediyorum. Babaeski’miz Trakya’da parlayan bir yıldız gibi olacak. O zaman Babaeski’li olmaktan gurur duyacağız. Belediye Başkanımız Abdullah Hacı’nın Marka Kent Babaeski için verdiği çabaları takdir ediyor, kendisini gönülden alkışlıyorum.” (Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here