Başkan Halebak; “Fikri Karaca halk adamı olduğu için listeye girer”

21
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Fikri Karaca 22 Aralık 2014 Pazartesi günü Lüleburgaz’da Parti binasındaki toplantıya katılarak bir konuşma gerçekleştirdi.
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Fikri Karaca 22 Aralık 2014 Pazartesi günü Lüleburgaz’da Parti binasındaki toplantıya katılarak bir konuşma gerçekleştirdi.
Karaca yaptığı konuşmasında; “Parti içi tartışmaları bırakalım enerjimizi AKP İle mücadeleye verelim. Ülkenin geldiği durum ortada biz Kırklareli’nde Partimize Üç Milletvekili çıkarmanın hesaplarını yapmalıyız. Ön seçim ile aday belirleme yöntemi 3 Milletvekili çıkarmamızın kapılarını aralayacak diye düşünüyorum. O bakımdan da Partimizin Önseçimle Aday belirlemesinden yanayım. Ben olmasam da olur. Benim içim Partimin başarısı önemli” dedi.
Fikri Karaca toplantı sonrası Gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran ve Kenan Gürbüz ile birlikte Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak’a da bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Makam Odasında gerçekleşen ziyarette son siyasi gelişmeler değerlendirildi. Konuklarına “Hoş geldiniz” diyerek sözlerine başlayan Başkan Halebak; “Önümüzde çok önemli bir seçim var. CHP’nin başarısı için bütün gücümüzle çalışmalıyız. Partimizi iktidara taşımak için olağanüstü gayret sarfetmeliyiz” dedi.
Başkan Halebak’ın görüşlerine tamamen katıldığını söyleyen Fikri Karaca’da; “Partimizin başarısının Önseçim’den geçtiğine inanıyorum. Önseçim Partimize dinamizm kazandırır. Merkez Yoklaması’nda birinci sıra olacağıma Önseçim’de sonuncu olmayı tercih ederim” dedi.
Ön seçimin kaçınılmaz olduğunu söyleyerek söze katılan Gazetemiz Köşe Yazarı Özkan Başaran; “Bugün Lüleburgaz’da Parti binasında Önseçim için ilk imzayı Vekil Turgut Dibek attı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu’da her fırsatta Trakya’da Üyelerle Önseçim olacağını vurguluyor” dedi.
Bu sözler üzerine; “Nasıl bir yöntem olacağını bilmiyorum, ama partimizin başarısı için dengeli ve halkta karşılığı olan Adaylardan oluşan bir Liste ile toplumun karşısına çıkmamız gerektiğini biliyorum” diyerek sözlerini tamamlayan Başkan Halebak, Fikri Karaca’ya çalışmalarında başarılar dileyerek; “Seni Halk Adamı olarak görüyorum ve CHP Listesi’nde Aday olarak yer alacağına inanıyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.