Başkan Hacı, bugün ilk basın toplantısını düzenliyor

16
Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı; bugün saat 14.00’te Belediye Sarayı’nda bir basın toplantısı düzenleyecek.

 

HABER MERKEZİ

 Başkan Hacı; basın toplantısında, seçildiğinden bu yana yaptığı hizmetleri anlatırken, geleceğe yönelik projelerini de açıklayacak.
Yerel seçimlerden bu güne kadar ilk defa bir basın toplantısı gerçekleştirecek olan başkan Hacı, bomba açıklamalar yapacağı kulaktan kulağa yayılıyor.
Sürpriz projeleri de açıklayacağı beklenen Başkan Hacı; Uzun yıllardır yaşanan su sorunu için seçildiği gün talimat vererek su kuyuları açtırmıştı. Yeni açılan su kuyularında çalışmaların son sürat devam ettiği gözlenen su kuyuları, kış aylarındaki ağır ulaşım ve hava koşullarında bile, çalışmalar devam edilerek, Başkan Hacı’nın su sorununa ne kadar önem verdiği anlaşılmış oluyor.
Babaeski’nin bir bölümünde söz verilen çöp konteynırları yerlerine koyularak, Başkan Hacı’nın seçimde söz verdiği bir sözünü de şimdiden gerçekleştirmiş oldu. Merakla beklenen basın toplantısında seçim propagandalarında söz verilen vaatlerin de projelendirildiği konuşulurken, Avrupa birliğinin finansmanını sağladığı bazı projeler de açıklanabilir. (ö.b.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here