Başkan Çağlayan’dan öğrencilere ziyaret

11
Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, 2013–2014 Eğitim-Öğretim yılı İlköğretim Haftası Kutlama programı çerçevesinde İstasyon Caddesi üzerinde bulunan Hamdi Helvacıoğlu…….
HABER MERKEZİ
Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, 2013–2014 Eğitim-Öğretim yılı İlköğretim Haftası Kutlama programı çerçevesinde İstasyon Caddesi üzerinde bulunan Hamdi Helvacıoğlu İlköğretim Okulunda düzenlenen törene katılarak, öğrenci ve velileri ile bir araya geldi.
 Açılış konuşmalarının yapıldığı, şiirlerin okunduğu ve halk oyunlarının oynandığı ilk günde öğrencilerde ve velilerde büyük bir sevinç vardı. Bu yıl ilk defa okul hayatına başlayan öğrenciler aileleriyle birlikte kutlama programına katıldı. Son sınıf öğrencilerinin çiçeklerle karşıladıkları yeni okula başlayan öğrenciler daha ilk günden okullarına alıştılar.
 Daha sonra sınıfları dolaşan Başkan Çağlayan öğrenciler ile konuşarak, gerekli olan bilgi ve becerilerin temelinin ilköğretimde alınabileceğini söyledi. Ayrıca Başkan Çağlayan, öğrencilerin Atatürk ilkeleri doğrultusunda yürüyerek, vatana ve millete yararlı yurttaşlar olacağından emin olduğunu kaydetti. (Derya Atkoşan)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here