Başkan Çağlayan Odaları geziyor

12
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nı ziyaret etti.
HABER MERKEZİ
Seyyar Pazarcılar Esnaf Oda Başkanı Resul Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Başkan Çağlayan, oda temsilcileri ile pazarcı esnafının sorunları ve bu sorunların çözümü için gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Kırklareli Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Resul Yıldırım, Başkan Çağlayan’ın pazarcı esnafının sorunlarına kayıtsız kalmadığını belirtti.
Yıldırım, Başkan Çağlayan’ın kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan ise odalardan kendilerine gelen talepleri olabildiğince olumlu sonuçlandırmaya çalıştıklarını ve küçük esnafa destek olunması gerektiğini ifade etti. 
Başkan Çağlayan, gerçekleştirdiği ziyaretin ardından saat 14.30’da Kırklareli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Oda Başkanı Ali Fuat Şeker’i Makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette şikâyet ve dilekleri dinleyen Başkan Çağlayan, çözüm için üstüne düşen görevleri yerine getirmeye hazır olduğunu belirtti. 
Oda Başkanı Ali Fuat Şeker ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Çağlayan’ın ziyaretinden memnun oldukları söylediler. (savaş Eskici)
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.