Başkan Baysan bayan esnaflarla toplantı yaptı

15
Tekirdağ’ın Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, çeşitli meslek dallarında faaliyet gösteren bayan esnaflarla toplantı yaptı.
HABER MERKEZİ
Daha önce “Birlikte Yönetim” ilkesi kapsamında sivil toplum örgütleri ve muhtarlar ile toplantılar yapan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve yardımcıları, son olarak çeşitli meslek dallarında faaliyet gösteren bayan esnaflarla bir araya geldi. Belediye meclis salonunda düzenlenen kahvaltılı toplantıda Belediye Başkanı Ünal Baysan, özel bir firma tarafından hazırlanan tanıtım filmini sinevizyon gösterisi ile izletti. Çorlu Belediyesi’nin hizmetlerini konu alan filmi, Çorlulu bayan esnaflar beğeniyle karşıladı. Daha sonra belediyenin çalışmaları ve devam eden projeleri hakkında konuşuldu. Başkan Baysan, Ataket’te yapılacak ticaret merkezi ve 700 kişilik tiyatro salonunun müjdesini verdi.
Çeşitli meslek dallarında faaliyet gösteren bayan esnaflar istek ve önerilerini dile getirdiler. Belediye yönetiminin esnaflar ile işbirliği içerisinde çalışmasından dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ederek, bu tür toplantıların ileri tarihlerde de düzenlenmesinin faydalı olacağını belirttiler.(s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here