Başkan Adayı Kesimoğlu, Başkan Çağlayan’ı ziyaret etti

9

 

HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Kırklareli Belediye Başkanlığı’nı ziyaret etti.
Kırklareli Belediye Başkanlık Makamında 10 Mart 2014 Pazartesi günü saat 09.30’da gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan; “CHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu ve Belediye Meclis üyesi arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum. Resmi kurum ziyaretleri ile birçok vatandaşımız ile sohbet imkanı yakalanabiliyor. Kırklareli Belediye Başkanlığı’nda yapacağınız ziyarette, kendi eviniz de gibi hissedeceksiniz” dedi.
CHP Kırklareli Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu yaptığı açıklamasında, kamu kurum ziyaretlerine ilk olarak Kırklareli Belediye Başkanlığı ile başladıklarını ifade etti.
Belediye Başkan Adayı Mehmet Siyam Kesimoğlu: “Seçim çalışmalarımız kapsamında Belediye Meclis üyesi aday arkadaşlarımız ile kamu kurum ziyaretlerimizi başlattık. İlk olarak Kırklareli Belediye Başkanlığı ziyaretimiz gerçekleşti. Buradan sonra bütün resmi kurumlarda çalışan yurttaşlarımız ile sohbet edeceğiz. Kırklareli Belediye Başkanımız Av. Cavit Çağlayan’ın bugüne kadar yapmış olduğu hizmetler ve eser mutlaka hatırlanacaktır. 30 Mart Yerel Seçimlerinde kendisinden alacağımız hizmet bayrağını, Kırklareli halkına yakışan ve yaraşan hizmetleri yerine getirdikten sonra bizden sonraki arkadaşımıza bırakacağız” dedi.
Belediyede çalışan memur, taşeron ve işçilerle tek tek merhabalaşan Kesimoğlu, daha sonra ziyaretlerine devam etmek üzere Kırklareli Belediye Başkanlığı’ndan ayrıldı. (Savaş Eskici)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here