Başkan Abanoz’dan 8 Mart Kadınlar Günü etkinliği

27
* Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz, eski encümen arkadaşlarıma çok teşekkür ederek, yeni encümen adaylarını tanıttı. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.


HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Lüleburgaz İlçesi’ne bağlı Evrensekiz Belediye Başkanı Halil Abanoz, her yıl olduğu gibi bu yılda “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” nedeniyle Evrensekizli kadınlara karanfil dağıttı.
Başkan Abanoz, 8 Mart 2014 Cumartesi akşamı da Lüleburgaz Ezgi Resort Hotel’de Evrensekiz’den gelen 500 civarında Evrensekizli kadına gece düzenledi.
Geceye nezaket ziyaretinde bulunan MHP Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı Murat Mahir Altan geceye katılanların Kadınlar Günü’nü kutladı. MHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Ayhan Aksakal, MHP Evrensekiz Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Evrensekizli kadınlar katıldı.
Gecenin açılış konuşmasını yapan Başkan Abanoz, kısa bir konuşma yaparak bayanların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı ve 30 Mart Yerel Seçimlerinde Meclis Üyesi Adaylarını tanıttı. Başkan Abanoz, Belediye Meclis Üyesi Adayları olarak Rasim Özkan (kontenjan), Hüseyin Aktaş, Bahattin Korkmaz, Erdal Ay, Mustafa Zengin, Yılmaz Serbes, Mehmet Pak, Ömer Karakirpik, Sadettin Kuşku isimlerini Evrensekizli kadınlara tanıttı.
2009-2014 döneminde Belediyenin yapmış olduğu iş ve faaliyetleri bir slayt gösterisi ile tanıtıldıktan sonra gece, Dört Mevsim Halk Oyunları Ekibi folklor gösterisi, sanatçılar ve Başkan Abanoz’un ikramları ile devam etti. Evrensekizli kadınlar da gecede eğlenerek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak, gece için Başkan Abanoz’a teşekkür ettiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here