Balaban, Sarpdere, Gökyaka köy yolları asfaltlanıyor

22
Kırklareli İl Özel İdaresi’nin bu yıl programa aldığı Balaban, Sarpdere ve Gökyaka köy yolu asfalt çalışmaları devam ediyor.
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Özel İdaresi’nin bu yıl programa aldığı Balaban, Sarpdere ve Gökyaka köy yolu asfalt çalışmaları devam ediyor.
Kırsaldaki vatandaşlara hizmet götürmek için çalışan Kırklareli İl Özel idaresi, yol çalışmaları kapsamında kaplama işlerini mesai saati gözetmeksizin sürdürüyor. 2014 yılı asfalt sezonunun açılması ile birlikte çalışmalarını aralıksız sürdüren İl Özel İdaresi, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü iş makinesi ve personeli ile Balaban, Sarpdere ve Gökyaka Köyü yolları asfaltlama çalışmalarına hız verdi.
Demirköy köylerine yakışır hizmetler gerçekleştirmeyi hedeflediğini belirten Demirköy’ün Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Genel Meclis Üyesi Saffet Üresin; “Vatandaşlarımızın kırsalda rahat ve sağlıklı bir ulaşım ağına sahip olması için çaba gösteriyoruz. Yol yapım çalışmalarımız bitmek üzere. Yapılan bu yollar ile köy ulaşımında büyük kolaylık sağlanmış olacak. Yakın zamanda da Sislioba Köyümüzün bozuk olan yolunda onarım çalışmaları başlayacak” dedi.
Yol çalışmalarının yapıldığı Gökyaka Köyü Muhtarı Mahmut Özkul ekiplerle birlikte çalışıyor. Özkul yaptığı açıklamada; “Köyümüzün yolunun asfaltlanması ile çamur çilesinden kurtulacak olmanın sevincini yaşıyoruz. Yollarımızın bir an önce bitmesi için kendim bizzat çalışıyorum. Ekipler gece gündüz demeden, Pazar günü bile mesailerini burada geçiriyorlar. Yolumuzun asfaltlanması bitmek üzere. Bitince hepimiz çok rahat edeceğiz” dedi. (Gülcan Kutlu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here