BAL Ligi Fikstürü belli oldu

23
2013-2014 Futbol Sezonu Bölgesel Amatör Lig (BAL) Fikstürü İstanbul’da Orhan Saka Amatörler Evi’nde çekildi.
Kura çekimine; TFF Birinci Başkan Vekili Ufuk Özerten, TFF Yönetim Kurulu ……..

HABER MERKEZİ
2013-2014 Futbol Sezonu Bölgesel Amatör Lig (BAL) Fikstürü İstanbul’da Orhan Saka Amatörler Evi’nde çekildi.
Kura çekimine; TFF Birinci Başkan Vekili Ufuk Özerten, TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Amatör İşler Kurulu Başkanı Ali Düşmez, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan, Amatör İşler Kurulu Üyeleri ile BAL kulüpleri temsilcileri katıldı.
2013-2014 Bal müsabakaları 13 takımlı 1, 14 takımlı 8 ve 15 takımlı 2 grupta olmak üzere toplam 155 takımın katılımıyla oynanacak. Müsabakalar 15 takımlı gruplarda 14-15 Eylül 2013, 13 ve 14 takımlı gruplarda 21-22 Eylül 2013 tarihlerinde başlayacak.
Bölgesel Amatör Ligde 11. Grup’ta yer alan temsilcilerimizden Lüleburgazspor ve Babaeskispor’un maç fikstürü şu şekilde oluştu.  Ayrıca gruplarında yer alan dört İstanbul takımının isimleri ise Dikilitaşspor, Halide Edip Adıvarspor, Vefaspor ve Yeni Bosnaspor oldu.
Ligin ilk haftasında Lüleburgazspor kendi sahasında Yalovaspor’u konuk ederken Babaeskispor ise Armutlu Belediyespor ile deplasmanda karşılaşacak. İlk hafta’da dikkat çeken maçlardan bir tanesi de geçen sezona büyük umutlarla giren ancak hayal kırıklığı yaşayan iki Trakya temsilcisi olan Edirnespor Gençlik ile Tekirdağspor arasında oynanacak. Diğer iki Trakya temsilcisi olan Keşanspor ise kendi sahasında Çerkezköyspor’u konuk edecek. 
* BAL LİGİ 1. HAFTA  
Edirnespor Gençlikspor-Tekirdağspor
Halide Edip Adıvarspor-Dikilitaşspor
Lüleburgazspor-Yalovaspor
Yeni Çanspor-Bozcaadaspor
Armutlu Belediyespor -Babaeskispor
Vefaspor-Yeni Bosnaspor
Keşanspor-Çerkezköyspor (Serkan Koçtürk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here