Bahçelievler İlköğretim Okulu’nda Bilişim Teknolojileri Sınıfı açıldı

9
Lüleburgaz Bahçelievler İlköğretim Okulunda düzenlenen kütüphane, Bilişim Teknolojileri sınıfı ile  Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Atölyeleri düzenlenen törenle açıldı.

 

Vahit İŞBAŞARAN
LÜLEBURGAZ

Okul Aile Birliği tarafından gerçekleştirilen kütüphane, Bilişim Teknolojileri sınıfı ile Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım Atölyelerinin açılış törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin İnce, Şube Müdürü Nedim Çetin, Okul müdürü Levent Kılıçarslan ve okulun  öğretmenleri, Okul Aile Birliği Başkanı  Billur Ersoy ve yönetim kurulu üyeleri ile okul müdürleri ve veliler katıldı.Okul Müdürü Levent Kılıçarslan, yaptığı açıklamada "Öğrencilerimizin bilgiye kolayca ulaşabilen, yeni bilgiler üretebilen, ürettiğini paylaşabilen, uygulayabilen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanıyan ortamlar yaratmayı misyon edinen okulumuz, aile birliğimiz ile birlikte öğrencilerimiz için her şeyi yapacağız" şeklinde konuştu.
Açılışta konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin İnce," Okul Aile Birliğinin bu örnek çalışması beni çok gururlandırdı. Ön planda faaliyet gösteren arkadaşlarımın çalışmalarının devamını diliyorum. Çocuklarımızı geleceğe hazırlayabilmek için böyle mekanlar hazırlamak bizim asli görevimiz. Ama Aile Birliklerimiz bu görevi en iyi şekilde yerine getiriyorlar.Bahçelievler İlköğretim Okulumuz, mevcut diğer okullarımızdan farklı yeni tip projeli okullarımızdandır" dedi.
İnce konuşmasından sonra Okul müdürü Levent Kılıçaslan ve Okul Aile Birliği yöneticilerini kutladıktan sonra Görsel Sanatlar ve Teknoloji tasarım Atölyesinin açılış kurdelesini öğrenci Sude Ersoy’a hayırlı olması dileğiyle kestirdi. Bilişim Teknolojileri Sınıfı ile Kütüphane’nin açılış kurdelesini öğrenciler ile birlikte kesti.
Açılıştan sonra yapılan ikramdan sonra tören sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here