Bahçeli 1 Haziran’da Kırklareli’de

6
* 07 Haziran 2015 genel Seçimleri’ne az bir süre kala Kırklareli partilerin Genel Başkanları’nı ağırlıyor.
HABER MERKEZİ 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Prof. Dr. Devlet Bahçeli Kırklareli’ye geliyor.
MHP Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Mesut Şalk 27 Mayıs 2015 Çarşamba günü saat 14.00’te parti binasında basın mensuplarına bir açıklama yaparak Bahçeli’nin 1 Haziran 2015 Pazartesi günü saat 14.00’da Lüleburgaz Kongre Meydanı’nda bir miting yapacağını ifade etti.
Kırklareli’den Dingiloğlu Parkı önünden saat 13.00’da araçların kalkacağını ifade ederek yaptığı açıklamasında Şalk şunları kaydetti;
“Bilge lider Genel Başkanımız Prof. Dr. Devlet Bahçeli’nin şehrimize yapacağız ziyaret hakkında basın aracılığıyla tüm Kırklareli halkına bilgi vermek ve davet etmek istiyoruz. Bildiğiniz üzere 1 Haziran Pazartesi günü saat 14.00’da Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Lüleburgaz Kongre Meydanı’nda tüm Kırklareli halkına bir sesleniş yapacaktır. Biz Kırklareli teşkilatı olarak basın aracılığıyla Kırklareli halkına hem de aynı gün 1 Haziran 2015 Pazartesi günü saat 13.00’da şehrimiz merkezinde bulunan Dingiloğlu Parkı’ndan araçlarımız kalkacaktır. Kırklareli halkının Milliyetçi Hareket Partisi’nin bu iktidara yürüyüşünde birlikte olmak için Lüleburgaz Kongre Meydanı’nda Mitingimize bekliyoruz. Bizimle Yürü Kırklareli diyoruz.” (Gülcan Kutlu- Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.