Bağ Evi’ndeki cinayetin zanlısı kadın çıktı

68
* Zanlı M.D. Savcı’ya verdiği ilk ifadesinde cinayeti işlediğini itiraf etti. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli’ne bağlı Asilbeyli Köyü yakınlarında bir Bağ Evi’nde vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanarak öldürülen Seyit Ahmet Alper’in cinayet zanlısı kadın çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.
Alınan bilgilere göre Paşayeri Köyü’nde tanışan Seyit Ahmet Alper ile M.D., kendisi hakkında köyde çıkan dedikoduları konuşmak üzere 8 Nisan 2012 Pazar gecesi Seyit Ahmet Alper’in otomobile binerek, Asilbeyli Köyü yakınlarında bir Bağ Evi’ne gitti.
Burada alkol aldığı ileri sürülen Alper’in Bağ Evi’nin kapısını kilitlemesi üzerine, M.D.’nin çantasından çıkarttığı bıçak ile Alper’i önce sırtından sonra ise vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladığı öğrenildi.
Bağ Evi’nden yaya olarak kent merkezine gelen M.D., cinayetten 4 saat sonra Asayiş Şubesi Ekipleri tarafından Kırklareli merkez ilçe Karakaş Mahallesi’nde yakalandı.
M.D., emniyette verdiği ilk ifadesinde işlediği cinayeti itiraf ederek, suç aleti bıçağı da Bağ Evi’nden kent merkezine dönerken bir tarlaya attığını söyledi.
M.D., emniyette alınan ifadesinin ardından Adliye’ye sevk edildi. Savcı’ya ifade veren M.D. çıkarıldığı nöbetçi mahkemece “Kasten Adam Öldürme” Suçu’ndan tutuklanarak Kırklareli Cezaevi’ne gönderildi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.