Babaeskispor’a UEFA A-Lisanslı Teknik Direktör

21
Kırklareli Amatör Süper Futbol Ligi’nde mücadele eden Babaeskispor Kulübü, UEFA A-Lisanslı Teknik Direktör Kadir Öztürk ile 2,5 yıllık bir sözleşme yaptı.

Haber: Özkan Başaran- Ahmet Bağlartepe

Babaeskispor Kulübü Başkanı Murat Ömür Kavak ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin çok gizli tuttuğu transferi yine Görünüm Gazetesi Spor Servisi takip ederek ortaya çıkardı.
Göreve geldiği günden beri yaptıkları icraatlar ile dikkatleri üzerine çeken Babaeskispor Kulübü Yönetim Kurulu, Amatör bir takımın başına Trakya’da UEFA A-Lisanslı tek Teknik Direktör olan Kadir Öztürk’ü, getirerek yine bir ilke imza attı.
Babaeskispor Kulübü Başkanı Murat Ömür Kavak,  Antrenör Günay Benice ve Ufuk Böker’in beklenmedik bir şekilde takımdan istifa etmesi sonucu boşalan yerlerine, GS Kulübü’nün Alt Yapısında görev yapmış UEFA A-Lisanslı Teknik Direktör Kadir Öztürk ve Babaeskispor Alt Yapı Antrenörü Hasan Berber ile anlaştı.
Kulüp Başkanı Murat Ömür Kavak, yapılan transfer ile ilgili Gazetemize şunları söyledi.
“Babaeskispor Kulübüne gelebilecek, UEFA A-Lisanslı konumunda en iyi Teknik Direktör ile anlaştığımıza inanıyorum. Ayrıca Teknik Heyetimizin Yardımcı Antrenör’ü de Hasan Berber kardeşimiz, Babaeskispor’un yetiştirdiği ve Babaeskispor’a uzun yıllar emek veren bir isimin olması anlamında bizim için çok önemliydi. Yeni anlaştığımız Teknik Direktörümüzde ayni zamanda Trakyalı olması, Babaeskispor Kulübü’nün, başarıyı daha kısa zamanda yakalayacağına inanıyorum. Ben ve Yönetim Kurulu Üyelerim, yapılan transferin Babaeskispor Kulübüne ve tüm Babaeski’ye hayırlı olmasını diliyorum. Çok kısa zamanda yapacağımız transfer çalışmaları ile takımımıza daha önemli isimleri getirerek sürprizlere devam edeceğiz.”
Teknik Direktör Kadir Öztürk ise yaptığı açıklamada, “Yarından itibaren Babaeski’den spor güneşi bir başka doğacak.” dedi.
 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here