Babaeskispor, Murat’ı renklerine bağladı

20
Kırklareli Süper Amatör Futbol Ligi takımlarından Babaeskispor, yeni sezonda savunmanın solunda ve stoper mevkiinde oynayan 24 yaşında ki tecrübeli oyuncu Murat Genç ile tekrar anlaşarak renklerine bağladı.

HABER MERKEZİ

Babaeskispor’un alt yapısından yetişen ve 3 sezondur ortaya koyduğu futbolla spor otoritelerinin dikkatini çeken takımın savunmada ki önemli isimlerinde biri olan başarılı futbolcu Murat Genç, yeni sezonda Babaeskispor ile 1 yıllık resmi sözleşme imzaladı.
Transfer çalışmalarına bütün hızıyla devam ettiklerini belirten Kulüp Başkanı İlker Dursun, Mali Sorumlu Adnan Üstünay’ın da hazır bulunduğu imza töreninde, tecrübeli oyuncu Murat Genç, kendisini 1 yıllığına kırmızı-lacivertli renklere bağlayan resmi sözleşmeye imza atarak el sıkıştı.
Başkanı İlker Dursun, imza töreninden sonra yaptığı açıklamada, 2009-2010 futbol sezonunda üç yıldır Babaeskispor’un formasını giyen Murat Genç ile yeni sezon öncesi tekrar anlaştıkları için mutlu olduğunu belirterek, şunları söyledi:x
“Yönetim Kurulu olarak amacımız yeni sezonunda, TFF tarafından yeni kurulan Bölgesel Amatör Lige çıkmak olacaktır. Bugün sözleşme imzaladığımız Murat, Kulübümüzün alt yapısından yetişen ve üç sezondur takımda başarı ile futbol oynamış ve kendisini kanıtlamış bir futbolcumuzdur. Savunmanın hem solunda hem de stoper mevkiinde görev yapan Murat kardeşimizi tekrar takımda görmenin mutluluğunu yaşıyoruz.”
Tecrübeli oyuncu Murat Genç’te yaptığı açıklamada; “Babaeskispor’da forma giymenin ayrıcalığının farkındayız. Geçen sezon ligde hedefimiz Bölgesel Amatör Ligine çıkmaktı, bu hedefimize çok yaklaşmamıza rağmen olmadı. Bu sezon kesinlikle hedefimizden sapmak yok, şehrimin takımında tekrar oynayacağım için çok mutluyum. Bu sezon bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim” dedi. (ö.b.)

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here