Babaeski’de Yeni Dönem Bale Kurs Kayıtları başladı

34
Kırklareli’nin Babaeski Belediyesi Kent Konseyi Kültür ve Sanat Çalışma Grubu’nun ilçedeki sosyal, kültürel faaliyetler kapsamında 2011 yılında başlatmış..
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Babaeski Belediyesi Kent Konseyi Kültür ve Sanat Çalışma Grubu’nun ilçedeki sosyal, kültürel faaliyetler kapsamında 2011 yılında başlatmış olduğu ve minik dansçıların yoğun bir talep gösterdiği Ritmik Jimnastik Bölümü, Bale Kursu yeni dönem kayıtları başladı. Birbirinden yetenekli küçük dansçılar kış sezonu boyunca alanında uzman eğitmenlerin önderliğinde hafta sonları bale kursu eğitimi alacaklar.
Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı belediye tarafından düzenlenen etkinlikler hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Babaeski Belediye Başkanlığı olarak ilçemizde sosyal, kültürel faaliyetlere aralıksız devam ediyoruz. Halkımıza en iyi hizmetleri sunmak için çalışma arkadaşlarımla birlikte gece gündüz demeden ilçemiz için çalışmaktayız. Şuanda ilçemizde altyapı çalışmalarında sona yaklaşıyoruz.2015 Mart Ayı ile birlikte ilçemizdeki mahallelerde parke taş, asfalt çalışmalarına başlayacağız. Altyapı çalışmalarımızı sürdürürken de bale kursu, plates, aerobik, futbol, basketbol kursları gibi sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. İlçemizde altyapı çalışmaları bittikten sonra Sosyal, Kültürel faaliyetlerimizi daha da arttıracağız. Söz verdiğimiz gibi Kültür Merkezimizi halkımızın hizmetine açmıştık. Burada da yabancı dil, el işi, rölyef kurslarımız devam ediyor. Babaeskimiz de yapacak daha çok işimiz, projemiz var. İlçemiz için olmazsa olmaz altyapı hizmetlerini bitirdikten sonra sosyal, kültürel alanda öncü, örnek projelere imza atacağız. Ben kurslarımıza, etkinliklerimize yoğun ilgi gösteren tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür eder, açılacak olan bale kurslarımızda yer alacak geleceğin balerinlerine çalışmalarında başarılar diliyorum.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.