Babaeski’de İnteraktif Belediye Hizmetleri afişlerle tanıtılıyor

7
Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında Kırklareli’nin Babaeski Belediye Başkanlığı’nda uygulanan İnteraktif Belediye Hizmetleri Projesi’nde tanıtım faaliyetleri hızlandı.

HABER MERKEZİ
Trakya Kalkınma Ajansı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında Kırklareli’nin Babaeski Belediye Başkanlığı’nda uygulanan İnteraktif Belediye Hizmetleri Projesi’nde tanıtım faaliyetleri hızlandı.
Ramazan Ayı boyunca 9 mahallede 11 etkinlik gerçekleştiren ve etkinlik süresince halka İnteraktif Belediye Hizmetleri Tanıtım Broşürü dağıtan ve halkı bilgilendiren Babaeski Belediyesi, festival afişleriyle birlikte ilçe merkezine İnteraktif Belediye Hizmetleri Tanıtım Afişleri astırdı. İlçe merkezindeki dükkanlara, kahvelere asılan afişlerde İnteraktif Belediye Hizmetleri’ne ilişkin tanıtım bilgileri yer alıyor.
Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı; “Projelerde en önemli olan görünürlük ve Ajans desteğinin belirtilmesidir” diyerek yapılan çalışma hakkında şunları söyledi:
“2011 yılı içerisinde Trakya Kalkınma Ajansına başvurduğumuz Ajans tarafından projemizin kabul edilmesi ile 2012 yılında faaliyetlerine başladığımız İnteraktif Belediye Hizmetlerimizin son 2 ayına girdik. Projemizin ilk gününden bu güne kadar proje faaliyetlerimiz hakkında basın mensuplarımızın desteği ve tanıtım toplantılarımız aracılığı ile vatandaşlarımızı bilgilendirdik. Projemiz kapsamında teknolojik altyapı programlarının yüklenici firmalar tarafından tamamlanması ve hizmetlerin halkımıza açılması ile birlikte tanıtım faaliyetlerimizi hızlandırdık. Festival haftasında İnteraktif Belediye Hizmetleri Projemizin resmi açılışını yapacağız. Festivalimizde bilgilendirme standı açıp, vatandaşlarımıza kullanım kitapçığı ve tanıtım broşürleri dağıtacağız. Bunun yanında Soylu FM’de Temmuz ayından itibaren her saat başı projemize ilişkin reklam yayınlanmakta ve Ağustos ayı içerisinde yarım saatlik 8 adet radyo programı gerçekleştireceğiz ve projemizi Eylül Ayı içerisinde sonlandıracağız. Babaeski Belediyesi İnteraktif Belediye Hizmetleri ile Belediyecilik anlayışında Trakya’da çığır açmış olup, Teknolojik altyapıya dev bir yatırım bir yatırım yapmıştır. Bu yatırımın meyvelerini uzun dönede alacağız. Babaeski Belediyesi öncü ve örnek hizmetlere imza atmaya devam edecektir.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.