Babaeski Volkanspor başarmaya mecbur

26
Kırklareli Bölgesi 2. Amatör Küme Futbol Ligi’nde, Play-Of maçlarına kalan Babaeski Volkanspor, son şansında bu sefer işi sıkı tutuyor.

HABER MERKEZİ

Play-Of A-Grubu 2. haftasında Kırklareli Atatürk Stadı Sentetik Saha’da oynanacak olan karşılaşmada, Babaeski Volkanspor ile Çakıllıspor karşılaşacak.
Karşılaşma öncesi son hazırlıklarını Babaeski 100. Yıl Stadı’nda tamamlayan Babaeski Volkanspor, ilk hafta Karaağaçspor’a 5-1 mağlup olan Çakıllıspor karşısına mutlak galibiyet için çıkacak.
1. Amatör Küme’ye yükselmek için son şansı olan mavi-beyazlı ekibin Genel Kaptanı Bora Şahin, bu sefer işi sıkı tutacaklarını belirtti.
Şahin, takım olarak son hazırlıklarını tamamladıklarını belirterek, şunları kaydetti; “Taraftarlarımız önünde Ligde ki son Şampiyonluk maçımızda kötü bir oyun sergiledik ama artık bundan sonra talihsizlik yaşamak istemiyoruz. Play-Of A-Grubu’ndan 1. Amatör Küme’ye yükselen takım biz olacağız. Bugün takım olarak her türlü eksiklerimizi giderdik, ben oyuncularıma sonuna kadar güveniyorum, bu maçtan mutlak galibiyetle çıkacağız. Şu an takımın moral ve motivasyonu çok yüksek, rakip takıma karşı her türlü tedbirleri aldık.  Çakıllıspor ilk maçında zaten Karaağaçspor’a 5-1 mağlup oldu, onun için biz de bu defa sorun yaşayacağımızı sanmıyorum.” (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.