“Babaeski Sosyal Güvenlik Merkezi inşaatı hızla tamamlanıyor”

9
* Sosyal Güvenlik Kırklareli İl Müdürü Mehmet Bayram, Babaeski’de 07 Nisan’da yapımına başlanan Sosyal Güvenlik Merkezi İnşaatı’nın 2 hızla tamamlandığını belirterek merkezin 28 Temmuz’da açılmasını planladıklarını ifade etti.
HABER MERKEZİ 
Sosyal Güvenlik Kırklareli İl Müdürü Mehmet Bayram Babaeski Sosyal Güvenlik Merkezi’nin yapımına başlanan binasında yürütülen çalışmaların hızla devam ettiğini belirterek;
“Babaeski ilçemizdeki Sosyal Güvenlik Merkezimizin inşaatına 7 Nisan 2012 tarihinde başladık. “Akıllı Bina” olarak tabir edilen ve son sistem teknolojilerin kullanılarak 5 bin 575 m2’lik arsa üzerine yapılacak olan binamız 3 katlı olacak. Toplamda bin 20 m2’lik kullanım alanına sahip olacak olan binamızın dış cephesi tamamen giydirme camdan olacağı gibi modern bir hizmet binası yapacağız. Binamızın şu anda kaba inşaatı tamamlandı, ince işçilikleri devam etmekte olan merkezimizi 28 Temmuz 2012 tarihinde hizmete açmayı planlıyoruz. Trakya’da tek olacak olan binamızın giriş katında işlemlerini yaptırmaya gelen vatandaşımızın sıra beklerken rahatça oturabileceği Bekleme Salonu bulunacak. Binamız bittiğinde Babaeski Halkı işlerini rahat bir şekilde beklemeden yapabilecekler.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here