Babaeski Romanlar Derneği’nden Başkan Hacı’ya tam destek

18
Babaeski Romanlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Zünbül ve Yönetim Kurulu Üyeleri Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’yı makamında ziyaret etti.

HABER MERKEZİ
Babaeski Romanlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Zünbül ve Yönetim Kurulu Üyeleri Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’yı makamında ziyaret etti.
Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette İbrahim Zünbül; “Babaeski’de Romanlar Derneği ve Babaeski’de yaşayan Roman vatandaşlarımızla sonuna kadar Başkan Hacı’nın arkasındayız” diyerek ziyaret hakkında şunları söyledi:
“Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı göreve geldiği günden bugüne bizlere daima destek vermiş ve bizlerin her zaman yanında olmuştur. Roman vatandaşlarımız adına belediyemize ne zaman başvuruda bulunsak bizleri kırmamıştır. Hıdrellez Şenliği yapacağız dediğimizde destek olmuştur. Yollarımız bozuk dediğimizde mahallemizin her noktasını asfaltlamıştır. Romanlar Derneği olarak İç İşleri Bakanlığı’na proje sunalım dediğimizde hiç düşünmeden bizlere yardımcı olmuştur. Dernek binamızın kurulması için belediye başkanımız bizlere destek olmaktadır. En mutlu günlerimizde, üzüntülü günlerimizde başkanımız bizlerin yanında olmuştur. Rahmetli Gündüz Onat Başkanımızdan sonra bizlere bu kadar içten davranan, bizlere bu kadar destek olan bir Belediye Başkanı olmamıştır. Ben ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım Babaeski’de yaşayan Roman Vatandaşlarım adına Belediye Başkanımız Av. Abdullah Hacı’ya ve Babaeski Belediyesi’ne bizlerin her zaman yanında oldukları için çok teşekkür ederim.”
Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı’da; “Ziyaretten ve bu güzel düşüncelerinden dolayı Babaeski Romanlar Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne teşekkür ederim. Babaeski Belediye Başkanlığı olarak Roman vatandaşlarımızın her zaman yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here