Babaeski Belediyesi’nde Online Tahsilat Dönemi başladı

15
Teknolojiye yatırım yapan Belediyelerin başında gelen Kırklareli’nin Babaeski Belediyesi’nde Online Tahsilat Dönemi başladı.
HABER MERKEZİ
Başlatılan yeni uygulama ile ilgili olarak açıklamada bulunan Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı şunları kaydetti:
“Babaeski Belediye Başkanlığı olarak teknolojiye çok büyük yatırım yapmaktayız. E-Ticaret Sistemi’nin çok büyük başarılar elde ettiği ve adeta hizmetleri vatandaşlarımızın ayağına kadar getirdiği bir dünyada bizler neden belediye hizmetlerimizi vatandaşlarımızın ayağına kadar getirmiyoruz diyerek yola çıktık ve ilçemizde İnteraktif Belediye Hizmetleri’ni hayata geçirdik. Şuanda Hizmet Masamız ve Online Tahsilat İşlemleri hizmete açıldı. Önümüzdeki aylarda tüm İnteraktif Uygulamaları vatandaşlarımızın hizmetine açacağız. Artık vatandaşlarımızın; “Mesai bitimi sona erecek, faturalarımızı ödeyemeyeceğiz, imar durumunu alamayacağız” kaygısı sona erecek. Vatandaşlarımız bundan sonra 7 gün 24 saat kesintisiz olarak belediye hizmetlerimizden faydalanabilecekler.
Bizler hizmet çıtamızı daha yükseklere çıkarmak ve örnek hizmetleri ilçemize kazandırmak için belediye çalışanlarımız ile birlikte gece gündüz demeden çalışmaktayız. Babaeski’miz için yepyeni projeler, hizmetler üretmeye devam edeceğiz.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here