Babaeski Belediyesi bir aileyi daha sevindirdi

12
Altyapı, Üstyapı, Kültür-Sanat, Spor, Eğitim ve daha birçok alanda gerçekleştirdiği projeler ile Trakya da örnek gösterilen belediyelerin başında yer alan Babaeski..
HABER MERKEZİ
Altyapı, Üstyapı, Kültür-Sanat, Spor, Eğitim ve daha birçok alanda gerçekleştirdiği projeler ile Trakya da örnek gösterilen belediyelerin başında yer alan Babaeski Belediye Başkanlığı sosyal belediyecilik kapsamında da örnek çalışmalara imza atıyor. Bu kapsamda yaklaşan Kurban bayram öncesi geçirdiği rahatsızlık nedeni ile yürümekte zorlanan ve kızları tarafından bakılan yaşlı bir teyzeye Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı adına, Belediye Başkan Yardımcısı Hayri Tübeler tarafından sandalye hediye edildi. Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı yapılan yardım hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Bizler şuan belki genciz, kendi ihtiyaçlarımızı kendimiz karşılayabiliyoruz ama bir gün bizlerde yaşlanacağız. Bizlerde yaşlılarımızın yaşadığı aynı sıkıntıları, sorunları yaşayacağız. Geçmişine, büyüklerine sahip çıkmayan bir toplum asla gelişemezdir. Babaeski Belediye Başkanlığı olarak bizler vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Onların ihtiyaçlarını, sorunlarını gidermek bizlerin en temel görevidir. Bizler sosyal alanda yaptığımız bu hizmetler ile vatandaşlarımızın umudu olduk. İlçemizdeki tüm kuruluşlarımızın, zenginlerimizin, iş adamlarımızın bu tip çalışmaları gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Çünkü sosyal yönden gelişmiş, kalkınmış bir ilçe, belde her alanda kendini geliştirip büyüyecektir. Babaeski Belediyesi daha önce söylediğim gibi her alanda faaliyetlerini aralıksız sürdürmekte ve sürdürmeye devam edecektir. Babaeski Belediyesi hizmet çıtasını yükseltmiştir. Babaeski Belediyesi sosyal belediyecilikte, kültürel hizmetlerde, altyapı hizmetlerinde şuanda Trakya’nın en başarılı belediyeleri arasındadır. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetler, projeler ile öncü olmaya, örnek teşkil etmeye devam edeceğiz.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here