Aykaç “Birlikte gelişiyor ve büyüyoruz”

10
Kırklareli Üniversitesi Rektörü Mustafa Aykaç Kırklareli SMMMO’yu ziyaret etti. Kırklareli SMMMO Başkanı Burhan Üstünkol , Sayman Mustafa Türkkan, Disiplin Kurulu Üyeleri Recai …….
HABER MERKEZİ
Kırklareli Üniversitesi Rektörü Mustafa Aykaç Kırklareli SMMMO’yu ziyaret etti. Kırklareli SMMMO Başkanı Burhan Üstünkol , Sayman Mustafa Türkkan, Disiplin Kurulu Üyeleri Recai Yalçınkaya, Meral Öztürk, Denetleme Kurulu Üyesi İsmail Gören Aykaç’ı karşılayanlar arasındaydı. Yapılan ziyarete ilişkin olarak Başkan Üstünkol şunları kaydetti: “Hocamızın Kırklareli’ne ilk geldiği günden itibaren başlayan ilişkilerimiz her geçen gün daha ileriye gitmeye devam ediyor. Kendisini burada ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. En son 26 Şubatta imzaladığımız protokolle işlerimizi resmiyete döktük. Geçmiş dönemlerde daha ziyade panel, söyleşi ve konferanslarla başlayan ilişkiler bu yıl Şubat ayından itibaren Kırklareli Üniversitesi ve Kırklareli Mali Müşavirler Odası arasında tam bir resmiyet kazanmış oldu. Sayın hocamızın önderliğinde İnşallah bu yeni dönemde yeni projelere birlikte imza atacağız. Birlikte Eğitim çalışmaları yapacağız ve yapmayada başladık. Geçtiğimiz günlerde Sayın Hocamızın görevlendirdiği Sürekli Eğitim Bölümümüz ile ve sayın hocalarımızla yapmış olduğumuz istişare toplantısında kısmet olursa 2-3 Kasım’da öncelikle ufak öğrenci kardeşlerimize yönelik Yabancı Dil Eğitimi ile başlayacağız. Kırklareli Üniversitesi ve Kırklareli SMMMO olarak birçok projeye birlikte imza atacağız” dedi. 
Üstünkol’un konuşmasının ardından söz alan Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Mustafa Aykaç şunları kaydetti: “Bende burada olmaktan son derece mutluyum.Burhan bey ve ekibine son derece teşekkür ediyorum hem bugün için hemde bugüne kadar yaptıkları her şey için. Burada beş yılımı tamamlamış bulunmaktayım. Bu süre zarfında en sıcak en yakın bulduğum ve an ilgili bulduğum kurumların başında geliyor Mali Müşavirler Odası. En fazla destek veren kurumların başında sayabilirim kendilerini.  Bulduğumuz her fırsatta kendileriyle  iş yapmaya gayret ettik. Bu anlayışlada hareket ediyoruz. Bu Başkanımızın da bahsettiği gibi daha da ileriye taşınacak ve buna da başlandı. Her iki kurumunda buna katkısı bir hayli fazla. İnşallah daha güzel işbirliği de yapacağız. Kırklareli küçük bir İl ama beraberce işbirliği yapıldığı zaman güzel şeyler ortaya çıkıyor. Gelişen Üniversitemiz açılan yeni bölümlerle ile birlikte burada staj yapma ve iş sahası imkanı doğacak. Ayrıca Öğretim üyelerimiz için ayrıca programlar ortaya çıkacak. Bu bizleri son derece memnun ediyor. Bu hem bizlerin hem de sizlerin gelişmesini ve değişik projeler üretmesini sağlayacak” dedi.  (Serkan Koçtürk)      

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here