Ataköy’de 4 Milletvekilli açılış

10
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekilli Mehmet Siyam Kesimoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) …

 


HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekilli Mehmet Siyam Kesimoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürge ve Pınarhisar Kaymakamlık görevinden Iğdır Vali yardımcılığı görevine atanan Mevlüt Özmen, Ataköy Taşkın Koruma, 2 köprü ve Düğün Salonu açılışını yaptılar.
Açılışta Milletvekilleri, Pınarhisar Kaymakamlığı görevinden, Iğdır Vali Yardımcılığı görevine atanan Mevlüt Özmen’i çalışkanlığı ve Pınarhisar’da ki görevi sırasında Pınarhisar için yaptığı hizmetlerinden dolayı kutladılar.
Birkaç gün sonra yeni görev yerine gitmek üzere Pınarhisar’dan ayrılacak olan Mevlüt Özmen, açılışta, Milletvekillerinden ve Atatköy’lü Vatandaşlardan helallik aldı. (Faruk Ceylan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here