Aspirin Cafe’yi Başkan Hacı ve eşi hizmete açtı

16
Kırklareli’nin Babaeski ilçesinde, kapalı ve açık mekânlar arasında yeni bir isim olarak yerini alan “Aspirin Cafe” görkemli bir törenle hizmete girdi.

HABER MERKEZİ
Ülke genelinde yaşanan ekonomik krizin etkisine rağmen son dönemlerde Babaeski İlçesi’nde hizmete giren iş yerlerinin sayısında oldukça fazla artış yaşandı.
İlçede birbiri ardına açılan mekânlar arasında yerini almaya hazırlanan ve Kırklareli Caddesi, Halk Eğitimi Merkezi karşısında görkemli bir açılış töreni ile hizmete giren Aspirin Cafe’nin, açılış kurdelesini, Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, eşi Hülya Hacı ve işyeri sahipleri Mutlu Bilgili-Mehmet İlker Kaya ile birlikte kesti.
Belediye Başkanı Hacı, açılış töreninde yaptığı konuşmada, genç iş adamlarının ticarete atılması takdirle karşılanacak bir davranış, ben inanıyorum ki bu iki cesaretli kardeşimiz ticaret hayatında da başarılı olacaklardır. Kendilerini tekrar kutluyor, yeni iş yerlerinde bol kazançlar diliyorum.”
Açılışın ardından canlı müzik ile müşterilerine kapılarını açan “Aspirin Cafe” de, Rock Müzik yapan Gökhan, Gitarıyla ve güçlü sesi ile konuklara keyifli dakikalar yaşattı.
Babaeski Esnaf ve Sanatkâr Odası Başkanlığından yapılan açıklamada, İlçe Merkezin de ve kırsal alandan Mayıs-2010 tarihinden itibaren çeşitli iş kollarında toplam 27 yeni iş yerinin hizmete girdiği belirtildi. (ö.b.)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here