Aslanlı Tekstil kurumsal başarılarına bir yenisini daha ekledi

31
Aslanlı Tekstil kurumsal başarılarına bir yenisini daha ekledi

Ilimize bağlı Kavaklı Beldesi’nde uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan Aslanlı Tekstil, kurumsal çaptaki başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Sektörde önemli bir isim haline gelen ve Kanada’dan Kore’ye kadar dünyanın birçok ülkesine ihracat gerçekleştiren firma, Kırklareli’nde daha önce en yüksek kurumlar vergisi ödeyen kurum olmasının yanısıra, şimdi de ihracat rekortmenlerinde ödül aldı.

Aslanlı Tekstil, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıkloğlu’nun katıldığı törende ihracat rekortmenleri ödülünü aldı.

Bu kategoride ikinci olan Aslanlı Tekstil, bu ödülü TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden almanın da gururunu yaşıyor. Aslanlı Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Uysal konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada;

Uluslararası bir statüye sahip olan firmalarının Kırklareli’nde en yüksek kurumlar vergisini ödeyen firma olduğunu kaydederek, bununla birlikte ihracatta da dereceye girerek Türkiye’ye ve Kırklareli’ne yapılan bu hizmetten büyük gurur duyduklarını ifade etti.

Uysal, 25 Kasım Çarşamba günü Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen törende ödülü TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’ndan aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here