ASAF’tan “Sağlığım Tamam Ürünü”

4
* ASAF Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti., sigortalıların Özel Hastane’ye ödediği paraları en aza indirecek “Sağlığım tamam Ürünü” hizmete sundu.
HABER MERKEZİ
Sigortalıların Özel Hastane’ye ödediği paraları en aza indirmek üzere ASAF Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından “Sağlığım Tamam Ürünü”nün hizmete sunulduğunu belirtin Şirket Sahibi Önder Demir yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Ürünümüzün ana temeli sigortalılarımızın Özel Hastane’ye ödediği paraları en aza indirmek ve ödeyecekleri tutarlara karşı kendilerine olan öz güvenlerini arttırmak olacaktır. Ürünümüz anlaşmalı olduğumuz Özel Hastaneler’de yılda 8 defa olmak kaydıyla ayakta tedavi, yatarak ise sınırsız tedavi sağlamakta. Ayakta tedavilerde ise; Doktor Muayenesi, Laboratuvar Hizmetleri ve Ön Tanı Tetkikleri Sunar ve bundan sonrası ise yatarak tedaviye giriyor. Tabi bu hizmetleri alırken ödeyeceğiniz tutar sadece devlet katkı payıdır yani 12 TL’dir. İlk yılda beklenmesi gereken bazı hastalıklar var, Kıl Dönmesi, Her Türlü Fıtıklar, Tetik Parmak, Polip, Polik, Benalma, Uyku Apnesi ve Geniz Eti. Geçmişinize dayalı ve şuanda teşhis konulmuş rahatsızlıklarınız ilk yıl için beklenmesi gerekir. İlk yıldan sonra bu rahatsızlıkların bazılarından yararlanırsınız. Tabi bu havuza dâhil olmanın birkaç şartı var: Sigortalı SGK’lı ya da Bağ-Kur’lu olmalı ve geçmiş borcu bulunmamalı. Sağlık Sigortası’nda devrim gibi bir ürün herkesin zamanı geldiğinde ihtiyacı olacak Özel Sağlık Sigortası artık çok cüzi rakamlarla alabilirler. Mal varlığınızı korumak için hangi sigortayı yaptırayım diye kafa yorup duruyoruz ama bu arada en büyük değeri unutuyoruz kendimizi ve sağlığımızı. Axa Sigorta ile Trakya Bölgesi’nde geniş hastane ağımız ile sizlere işinde uzman personellerimizle ASAF SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here