Arkadan çarptığı aracın üstüne çıktı 2 kişi yaralandı

12
Kırklareli’nin Kavaklı Beldesi girişinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
HABER MERKEZİ
Kavşakta meydana gelen kazada Muzaffer Sevencan’ın (30) kullandığı 34 AU 401 plakalı otomobil, pazarcılık yapan Salih Gürce (48) yönetimindeki 34 GFN 30 plakalı kamyonete arkadan çarparak, üzerine çıktı.
Gürce’nin aracı takla atarak yaklaşık 25 metre sürüklenmesinin ardından, Gürce, aracın içinde sıkıştı. Kırklareli Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından sıkıştığı yerden kısa sürede kurtarılan Gürce ve diğer aracın şoförü Sevencan, 112 Acil Sağlık Hizmetleri ekipleri tarafından Kırklareli Devlet Hastanesi kaldırıldı.
Kazada, Gürce’nin aracındaki soğanlar yola saçıldı. Her iki yönde de araç trafik akışı tek şeritten kontrollü olarak sağlandı.
Kavaklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personelince, yola saçılan soğanlar toplanarak, Zabıta Müdürlüğü emanetine alındı.
Yolların temizlenmesinin ve olay yerindeki araçların kaldırılmasının ardından her iki yönde çift şerit olarak kontrollü bir şekilde trafik akışı sağlandı.
Ayrıca kazanın duyulmasının ardından olay yerine gelen Gürce’nin oğlu Selim, babasının aracını görmesiyle sinir krizi geçirdi.
Polis ve jandarma ekiplerine babasını soran Selim Gürce, 112 Acil Sağlık Hizmetleri ekipleri tarafından güçle sakinleştirilerek baba Gürce’nin yanına götürüldü.
Kaza ile ilgili soruşturma devam ederken, Sevencan’ın ve Gürce’nin durumun iyi olduğu öğrenildi. Ancak Gürce’nin tedavisi devam ettiği kaydedildi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here