Antalya Kampı’nın ardından top başı yapıldı

19
Kırklarelispor’da Denizli Belediyespor maçı hazırlıkları başladı
HABER MERKEZİ
TFF Spor Toto 2. lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Kırklarelispor, Antalya’daki kampın bitmesinin ardından Kırklareli’de top başı yaptı.
2. devrenin ilk maçı olan Denizli Belediyespor karşılaşması hazırlıklarına başlayan Kırklarelispor, çalışmalarını hızla sürdürüyor.
Kırklarelispor Teknik Direktörü Bilgin Erdem, Denizli Belediyespor karşılaşmasından 3 puan alarak ligin 2. devresine iyi başlamak istediklerini söyledi.
Takım olarak çok iyi bir pozisyon ve motive içerisinde olduklarını vurgulayan Erdem;
“27 Ocak 2013 Pazar günü deplasmanda karşılaşacağımız Denizli Belediyespor karşılaşmasından 3 puan alarak sezona iyi bir başlangıç yapmayı hedefliyoruz. Hazırlıklarımızı en iyi şekilde sürdürüyoruz. Takım olarak iyi bir kamp dönemi geçirdik. Kampta hazırlık maçları yaparak eksikliklerimizi tespit ettik ve transfer çalışmalarımız sürüyor. Kulüp olarak yakaladığımız iyi bir performans var. Ligin zirvesinde yer almak için gayret gösterirken, heyecanımızı da sürdürmek istiyoruz. Sporseverlerden ve Kırklarelispor taraftarlarından her zaman destek bekliyoruz. Biliyorsunuz ki taraftar olmazsa, başarı da olmaz” dedi.
Ligin ilk yarısını 7. sırada 25 puanla bitirdiklerini hatırlatan Erdem, ligin 2. yarısına hızlı başlayarak ligi başarılı bir yerde bitirmeyi hedeflediklerini ifade etti.
Erdem, ligin ikinci devresinde de 25 puan aldıkları durumunda Play-Off’u garantileyeceklerini sözlerine ekledi. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.