“Anadolu Ajansı Milletimizin bu haklı davasını tam 92 yıldır tüm dünyaya duyurmuştur”

9
 Kırklareli Valisi Mustafa Yaman Anadolu Ajansı’nın 92. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
HABER MERKEZİ
“06 Nisan 1920 yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından İstiklal Mücadelesi’nin güçlü sesi olarak kurulan Anadolu Ajansı Milletimizin bu haklı davasını tam 92 yıldır tüm dünyaya duyurmuştur.
İlkeli ve tarafsız, sorumlu habercilik anlayışı içerisinde uzun yıllardır görevini yürüten Anadolu Ajansı; yayıncılık anlayışı ve misyonuyla milletimizin güvenini ve saygısını kazanarak basınımızın temel taşı olmuştur. 
Ulusal ve uluslararası seviyede güvenilir bir haber kaynağı olan Anadolu Ajansı, haber iletme ve halkımızı aydınlatma konusundaki hizmetleriyle geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de ülkemizin ve basınımızın gelişmesine katkılarını devam ettirecektir.
Çağın gereklerine uygun, kendisini sürekli yenileyerek  geliştiren, yaygın haber ağı, hızlı ve tarafsız haber akışıyla güvenilir haberciliğin sembolü olan Anadolu Ajansı’nın kuruluş yıldönümünü kutluyor, tüm çalışanlarına başarılarının artarak devamını diliyorum.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here