Amatör’de bol gollü hafta

57
Kırklareli Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Lig oynanan müsabakalar ile devam etti. Hafta sonu oynanan müsabakalar bol gollü ve seyir zevki güzel müsabakalar oldu.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Lig oynanan müsabakalar ile devam etti. Hafta sonu oynanan müsabakalar bol gollü ve seyir zevki güzel müsabakalar oldu. Süper Amatör Lig’de Lüleburgazspor ile Evrenspor ve Pınarhisarspor’un şampiyonluk mücadelesi kızışmaya başladı.  1. Amatör Lig A Grubu’nda Sergenspor şampiyonluğunu büyük oranda garantiye aldı. 1. Amatör Lig B Grubu’nda ise Kentspor, İnecespor ve Kavaklıspor arasında ciddi bir şampiyonluk yarışı son haftaya kadar devam edeceğe benziyor. 
Liglerde bu hafta oynanan maçlar ve alınan skorlar şu şekilde; 
* Süper Amatör Lig
Demirköyspor 0-6 Pehlivanköyspor, K.eli Sanayispor 2-6 Adaspor, Kayaspor 0-3 Lüleburgazspor (Hükmen), Yıldırımspor 2-1 Vizespor, B.Karrıştıranspor 3-0 K.eli Güvenspor ve Pınarhisarspor 1-1 Evrenspor 1 şeklinde sonuçlandı. 
Bu sonuçlar ile Lüleburgazspor grupta liderliğine devam etti.
Haftanın Takımı: Pehlivanköyspor (Son haftalarda yükselişte olan rakibini deplasmanda 6-0 gibi net bir skor ile yenerek koltuğu hak ettiler.)
* 1. Amatör Lig A Grubu 
Trakya Gençlikspor 6-0 Emirspor, Özerspor 2-0 Kofçaz Serhad Spor, Karahıdırspor 1-3 Celaliyespor, Üsküpspor 8-1 Trakya Fenerspor ve Sergenspor 3-0 Eskitaşlıspor (Hükmen). Bu sonuçlar ile Sergenspor liderliğine devam etti. 
Haftanın Takımı: Trakya Gençlikspor (Şampiyonluk hayalleri kuran rakibini 6-0 gibi net bir skor ile yenerek rakibinin şampiyonluk hayallerini suya düşürdü ve koltuğu hak ettiler.)
* 1. Amatör Lig B Grubu
Sarıcaalispor 5-7 İncespor, Hamitabatspor 0-3 Karaağaçspor (Hükmen), Çakıllı Gençlerbirliğispor 3-2 Kentspor, İstasyonspor 1-2 Kaynarca Gençlikspor ve Vizeacarspor 2-1 Kavaklıspor şeklinde sonuçlandı.
Bu sonuçlar ile Kentspor liderliğine devam etti.
Haftanın Takımı: Vizeacarspor (Liderlik hesapları yapan rakibini yenerek koltuğu hak ettiler.) (f.e.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here