Altyapı ve Üstyapı çalışmaları tam gaz sürüyor.

4
Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri belirlenen program çerçevesinde altyapı ve üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Akalar Mahallesi Namazgah Caddesi ve Türkoğlu Sokak üzerinde ekiplerce vatandaşların daha rahat hareket edebilmeleri amacıyla alt yapısı tamamlanan yollar üzerinde kaldırım ve kilit parke taşı döşeme çalışmaları başladı.
Bunun yanı sıra olası sel baskınlarına karşı Bademlik Mahallesi Kasapoğlu Caddesi’ne Yağmur Suyu Kanal Çalışmaları kapsamında yeni hatlar eklendi.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Fen İşleri Müdürü Ünal Kıkılı yaptığı açıklamada, çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanarak, vatandaşların hizmetine sunulacağını söyledi.
Kıkılı; “Şehrimize daha güzel bir görünüm sağlamak ve yayaların rahat bir şekilde yürüyebilmesi için kaldırımsız güzergahlara kaldırım yapıyoruz. Alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarımızda üst yapı çalışmalarımızı başlatıp, kısa süre içerisinde sonlandırmayı hedefliyoruz” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.