AK Partili kadınlar gönüllerince eğlendiler

18
Adalet Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanlığı “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla 8 Mart 2014 Cumartesi günü Esnaf Sanatkârlar Düğün Salonu’nda muhteşem bir gece düzenledi.

HABER MERKEZİ
Adalet Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanlığı “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla 8 Mart 2014 Cumartesi günü Esnaf Sanatkârlar Düğün Salonu’nda muhteşem bir gece düzenledi.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü için düzenlenen geceye gelen misafirleri AK Parti Kırklareli Belediye Başkan Adayı Selahattin Minsolmaz ve eşi Ebru Minsolmaz kapıda karşılayarak tüm bayanlara gül verdiler.
Saat 19.00’da başlayan gecede Selahattin Minsolmaz ve eşi salona girdiğinde coşku ikiye katlandı. Gecenin açılış konuşmasını yapan AK Parti Kırklareli Kadın Kolları Başkanı Hazel Yolgiden çağdaşlık yolunda çok büyük adımlar atıklarını ve atmaya devam edeceklerini belirterek şunları kaydetti;
“Biz AK Parti Camiası olarak çok büyük bir hedefimiz “Durmak Yok Yola Devam” Daha çok yolumuz sizler iyi ki de varsınız. Bu ülke sizlerden hayırlı evlatlar sağlam kuşaklar bekliyor. Başbakanımızın önderliğinde yürüdüğümüz bu yolda Allah emeklerinizden dolayı razı, hepimizin yar ve yardımcısı olsun. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü kutluyorum.”
AK Parti Kırklareli Belediye Başkan Adayı Selahattin Minsolmaz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için düzlenen gecede yaptığı konuşmada biraz dinlenmek biraz eğlenmek için bu geceyi düzenlediklerini belirterek şunları kaydetti;
“8 Mart’ta bu kalabalığı gördüğümüzde 30 Mart içinde için de bir müjde alıyoruz sizlerden. Sahada sizlerle birlikte ter atıyoruz hep birlikte 30 Mart’tan bir zafer elde etmek için canla başla çalışıyoruz. Sizler bugün buraya gelerek inşallah 30 Martta yapılacak yerel seçimler önceside birlikte olacağımız bu yolda hep birlikte başlangıç noktası, bir mola noktası gibi biraz dinlenmek, biraz eğlenmek, biraz dertleşmek için teşkilatımız bu toplantıyı tertip etti. Tüm Kadınlarımız Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.”
Gecenin ilerleyen saatlerinde AK Parti Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan salona gelerek tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Gecede verilen yemeğin ardından Belediye Başkan Adayı Selahattin Minsolmaz ve erkek partililer salondan ayrıldılar ve kadınlar çalınan müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here