AK Parti’den İftar Programı

3
* Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanlığı İftar Programı düzenledi.
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanlığı 29 Haziran 2015 Pazartesi günü akşamı Kırklareli Festival Alanı’nda İftar Programı düzenledi. 
Düzenlenen İftar Programı’na; AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Genel Merkez Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Fatma Gül Yılmaz, AK Parti Kırklareli Milletvekili Hamdi Irmak, AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler, Kadın Kolları Başkanları, Gençlik Kolları Başkanları, İl Başkanları, Kırklareli Teşkilatının yeni, eski üyeleri, Başkanları ve Vatandaşlar katıldı. İftar Programına katılım yoğundu.
Program, Gurup Tekbir’in İlahileri ile başladı. İftar saatine yakın açılış konuşmaları yapıldı. Açılış konuşmasını AK Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler yaptı. Çiler konuşmasında; “7 Haziran Seçimleri’nde destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bizleri desteklediniz ve bayrağı burada teslim etmedik. Bu bayrağı daha ileriye taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu mübarek Ramazan günü burada sizlerle buluşmaktan çok mutlu olduk. Rabbim Tuttuğumuz Oruçları yaptığımız ibadetleri kabul etsin” dedi.
Başkan Çiler’in konuşmasından sonra AK Parti Kırklareli Milletvekili Hamdi Irmak kürsüye çıktı. Vekil Irmak’ta konuşmasına, 7 Haziran Seçimleri’nde kendilerini destekleyenlere teşekkür ederek başladı. Irmak; “2002 yılından beri tek başına 13 yıldır iktidar olan AK Parti 7 Haziran Seçimleri ile yine 1. Parti olmuştur. Fakat bu sefer Milletimiz bize koalisyon ile yönetmemizi uygun gördü. Bizde 7 Haziran sonrası canla başla sizlerin verdiği görev için çalışıyoruz. Bize 7 Haziran Seçimleri’nde destek veren herkese teşekkür ediyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul etsin” dedi. 
Konuşmalardan sonra, Kırklareli Hızırbey Camii Müezzini Necmetin Ötün’ün canlı Akşam Ezanı ile oruçlar açıldı. Dualar yapıldı. Programa katılan vatandaşlar, birlik, beraberlik içinde İftar etmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdiler.  Vatandaşlar AK Parti Kırklareli Teşkilatı’na İftar Programı için teşekkür ettiler.  (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here