AK Parti’den 4 aday adayı daha

18
Adalet ve Kaklıma Partisi’nden (AK Parti) 14 Mart 2011 Pazartesi günü 4 aday adayı daha çıktı.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Paşa Kafe’de düzenlenen toplantıda Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Turhan Altıntel; “insanın en hayırlısı insana hizmet edendir” dedi.
10 Mart 2011 tarihinde bütün başkanlık yaptığı görev yerlerinden istifa etmesinin ardından aynı gün AK Parti’den Kırklareli Milletvekilliği için aday adayı olduğunu açıkladı.
Altıntel; “Herkesin gönlünde bir aslan var. 10 Mart 2011 tarihinde bütün başkanlık yaptığım görev yerlerimden istifa etmemin ardından aynı gün AK Parti’den aday adaylığımı açıkladım. Biz sağduyulu ve sağ görüşlü bir aileyiz. 2002 yılından bu yana yapılan reformları gördük. Bizde bundan dolayı Kırklareli’ne hizmet etmek adına iktidar partiden aday adaylığımı koydum. Herkes birlik olacak. Tek elin sesi yok ve herkes aynı yere vuracak. Kırklareli’nin makus tarihini değiştireceğiz. Artık küçük olsun bizim olsun değil, büyük olsun herkesin olsun diyoruz. Biz bu sloganla yola çıktık. Bu yolda ilk sıraya girmemiz önemli değil. Kısmet olmazsa olmaz ama hizmetlerimize yola devam edeceğiz. Hükümet gidiyor Mersin’e bizler gidiyoruz tersine. Bu milletle yaşıyoruz ölümüze dirimize biz koşacağız” dedi.
Yapılan açıklamanın ardından AK Parti Kırklareli il başkanlığına giden Altıntel ve beraberindekiler, yapılan diğer açıklamalarda hazır bulundular.
İl Başkanı Emin Tunç, 24. dönem milletvekilliği genel seçimleri için Kırklareli’den 11 aday adayı çıkmasının parti teşkilatı olarak memnun ettiğini belirterek, Kırklareli’ne, Türkiye’ye ve herkese hayırlı olmasını diledi.
Tunç aday adaylığını koyan Murat Bayraktaroğlu, Cem Duran ve Şaban Erdem’e aday adaylık belgelerine karşılık alındı belgelerini takdim etti.
Aday Adayı Murat Bayraktaroğlu, milletvekilliği seçimlerinin bir hizmet yarışı olduğunu belirterek; “Kırklareli’ne hizmet etmek için yarışıyoruz” dedi.
Bayraktaroğlu; “Partimize, ilimize ve ülkemize yararlı olmak ve hizmet etmek için elimizden geleni yapacağız. Haritada kırmızı olarak gözüken noktayı sarı yapmak için uğraşıyoruz” dedi.
Aday Adayı Şaban Erdem, iktidar partisi olarak Türkiye’ye hizmet verdiklerini belirtti.
Aday Adayı Cem Duran ise Kırklareli başta olmak üzere Türkiye’deki hizmet yarışına başlamış bulunduklarını söyledi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here