AK Parti Vize Gençlik Kolları çalışmalarına başladı

20
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Vize İlçe Yönetimi tarafından Başkanlığa Mehmet Yıldız’ın getirilmesinin ardından Vize AK Parti Gençlik Kolları yeni üye kayıtlarına başladı.

HABER MERKEZİ

AK Parti Vize Gençlik Kolu Başkanı Mehmet Yıldız; “Yönetim Kurulumuzda bulunan arkadaşlarımız Tugay Budak, Burak Sevgi, Samet Avcı, Levent Yangıncı, Kayhan Duman, Yiğit Uçar, Onur Yapakçı ve İsa Küçük ile birlikte Vize merkez ile Belde ve Köylerimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Merkezde 40 belde ve köylerde ise 80 gencin kısa süre içerisinde Gençlik Kolları’na kayıtları yaptırıldı.
Olan biteni sadece izliyor musunuz? Geleceği verilen karara seyirci mi kalıyorsunuz? Artık kimse benim adıma karar vermesin diyorsanız geleceğimle ilgili benimde söz hakkım bulunsun diyorsanız bize katılın. AK Parti’ye üye olun. Fikir ve projelerinizi bizlerle paylaşın. Gelin yarınlarımızı bu günden oluşturalım. Ülkemizin sorunlarını birlikte tartışıp çözüm bulalım. Çok geç olmadan aydınlık yarınları oluşturalım. Unutma sen  sadece gelecek değilsin. Bu günde sana muhtaç” dedi. (c.o.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here