“AK Parti olarak Babaeski’de başarı çıtasını sürekli yükselttik”

12
Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Babaeski İlçe Başkanı Harita Mühendisi Yusuf Vehbi Tamerol, Partide Kurucu İlçe Başkanı olarak başladığı 8,5 yıllık görevinde hedefinin sonsuza ulaşmak olduğunu belirtti.

HABER MERKEZİ

AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Tamerol,  bürosunda yaptığı açıklamada Gazetemiz Babaeski Temsilcisi Özkan Başaran’a şunları söyledi:
“14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz kurulduğu günden beri hep daha iyiyi, hep daha güzeli yakalamanın gayreti içersindedir. Sayın Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, çalışma azmi, görev aşkı ve tatmin olmaz başarı duygusu teşkilatlarımızın kılavuzu ve tetikleyicisi olmuştur. Babaeski İlçesi’nde, 3 Kasım 2002 de % 6.65 olan oy oranımız, 28 Mart 2004 Yerel Seçimlerinde % 14.99 ‘a, 22 Temmuz 2007 seçimlerinde % 15.30 çıkmış ve son Yerel Seçimlerde de oy oranımız % 24.64 ‘e ulaşmıştır. Dikkat edilecek olursa seçim yüzdemiz devamlı artan bir grafik göstermektedir. Önümüzdeki seçimlerde de hedef oy yüzdemizi daha yukarılara çekmektir. Çünkü halkımız söylenene değil yaşadıklarına inanmakta, iktidarımızın her alanda yaptığı başarılı çalışmaları oyları ile mükâfatlandırmak iktidarımıza daha iyi, daha güzel şeyler yapma imkânı sağlamaktadır. Çalışmalarımızın hedefi daha güzel bir Babaeski, daha güzel bir Türkiye ve daha güzel bir dünyanın oluşmasına sebep olmak ve katkı da bulunmaktır. Her şey Türkiye içindir.” (ö.b.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here