AK Parti Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı seçimi Cumartesi günü yapılacak. AK Parti’de değişim rüzgarı mı?

49
AK Parti, Babaeski, Pınarhisar, Kofçaz, Demirköy, Vize’de  mevcut İlçe Başkaları ile yola devam ederken gözler Kırklareli ve Lüleburgaz’da yapılacak  kongrelere çevrildi.
Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı için 6 aday yarışacak. Mevcut Başkan Hamit Orakçı’nın yanı sıra, hangi isimler Merkez ilçe başkanlığı için yarışacak? Gözler Cumartesi Günü yapılacak merkez ilçe kongresine çevrildi.
 
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Merkez İlçe Başkanlığı seçimi 15 Kasım 2014 Cumartesi Günü saat 11.00’da Show Düğün Salonunda yapılacak. 07 Kasım 2014 Demirköy ilçesi ile başlayan seçimler hafta sonu Kırklareli ve Lüleburgaz’da yapılacak İlçe Başkanlığı seçimiyle sona erecek. AK Parti Kırklareli İl Başkanlığı Seçimi 30 Kasım 2014 Pazar günü Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek. Cumartesi günü yapılacak olan Merkez İlçe Başkalığı seçimleri için şuana kadar 6 adayın ismi belirlendi. Mevcut Başkan Hamit Orakçı’nın yanı sıra, Ali Taşkın, Hayati Gürer, Salim Küçük, Barış Teksin ve Genel Merkezin önerdiği Kayhan Türköz İlçe Başkanı olmak için yarışacak. 400 delegenin bulunduğu Merkez İlçe seçimlerinde en fazla oyu alan aday seçimi kazanacak. 
*İlçelerde eski Başkanlarla yola devam 
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçelerde yaptığı seçimlerde mevcut İlçe Başkanları ile yola devam dedi. 07 Kasım 2014 Demirköy Özel İdare Salonunda yapılan seçimde Hayrullah Yalçınsoy tekrardan başkanlığa seçildi. Babaeski’de Ali Gencal, Pınarhisar’da İbrahim Çobanoğlu, Kofçaz’da Hüseyin Aktaş, Vize’de Hasan Basri Korkmaz tekrardan AK Parti İlçe Başkanlığına seçildi. Lüleburgaz’da ise İlçe Başkanlığı seçimi 16 Kasım 2014 Pazar günü yapılacak. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here