AK Parti Babaeski İlçe Başkanı Tamerol; “Söz verdik mi, tutarız”

19
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Babaeski İlçe Başkanı Harita Mühendisi Yusuf Vehbi Tamerol hafriyatı başlanan 100 yataklı Babaeski Devlet Hastanesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
HABER MERKEZİ 
“3 Kasım 2002 de iktidara gelen ve kurulduktan sonra 15 ay gibi kısa bir zamanda tek başına iktidar olarak bir ilki gerçekleştiren AK Parti; gerek seçim meydanlarında, gerekse daha sonra vermiş olduğu sözleri tutmuş ve taraflı tarafsız herkesin beynine ve yüreğine “Tayyip Erdoğan söylerse yapar” olgusunu kazımıştır. Çeşitli nedenlerden dolayı geciken 100 yataklı Babaeski Devlet Hastanemizinde bu olgu doğrultusunda yapımına hafriyat çalışmaları yapılmak suretiyle başlanmıştır. Allah’ın izniyle vaat edilen sürede de bitirilecektir. Hiçbir hizmet üretemeyenlerin çeşitli yolları deneyerek hastaneye sahip çıkma girişimleri halk tarafından tebessümle karşılanmaktadır. Her vesile ile basına çıkma meraklısı bir İl Genel Meclisi Üyesi şahsın ısrarları sonucu hastanenin yapımına başlandığı haberi ise ben dâhil herkesi güldürmüştür. Bundan sonra yapımını arzu ettiğim hizmetlerin gerçekleşmesi için, o İl Genel Meclis Üyesi arkadaşımızdan ısrar etmesini rica edeceğim. Bu konuda afiş asıp, Halktan tepki görünce toplatanları zaten siz biliyorsunuz. Vatandaş artık bazı şeyleri gayet iyi algılıyor ve seçim zamanı da ona kim hizmet ettiyse oyunu ona veriyor. Dünyada iktidarda olupta oyunu arttırarak arka arkaya 3 defa seçim kazanan parti biliyor musunuz? Hem Türkiye, hem Balkanlar, hem de dünya lideri olan Recep Tayyip Erdoğan’dan başka lider var mı? Sözün kısası “Durmak Yok, Yola Devam” ve “Herşey Türkiye İçin”
Yeni hastanemiz Babaeski’mize hayırlı olsun ve Allah bizlere şu ana kadar layık olduğu hizmeti alamayan Babaeski’mize daha nice eserler kazandırmayı nasip etsin. Tüm Babaeski’li hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi. (c.s.) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here