Aile Hekimliği’ne ek yerleştirmeler yapılacak

15
* Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Kırklareli’de boşalan Aile Hekimliği Bölgeleri’ne ek yerleştirme yapılacağı bildirildi.
HABER MERKEZİ 
Kırklareli’de 14 Haziran 2010 tarihinde Aile Hekimliği Uygulamasına geçildi. Bu tarihten sonra çeşitli nedenlerden dolayı boşalan Merkez İlçe Atiye Mehmet Genç T.S.M.’ye bağlı Kavaklı Dr. Tansel Uslu A.S.M. 39.00.23 Nolu Aile Hekimliği Birimi için kadrosu ve pozisyonu Kırklareli ilinde olmak şartı ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hekimler için 6. ek yerleştirme yapılacak. Yerleştirme işlemi, 25.05.2010 tarih ve 27591 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Aile Hekimliği Pilot Uygulaması Hakkında Yönetmelik hükümleri doğrultusunda olacaktır. 
Bahsi geçen Aile Hekimliği Birimleri için yerleştirme işlemi, Aile Hekimliği Ek Yerleştirme Komisyonu huzurunda 12 Mayıs 2011 Perşembe günü saat 15.00’da Kırklareli Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek.
Tercihte bulunmak isteyen hekimler, 27 Nisan 2011 Çarşamba gününden başlayarak 04 Mayıs 2011 Çarşamba günü saat 17.30’e kadar kendilerinden istenen belgeleri, Kırklareli Sağlık Müdürlüğü Evrak Kayıt Birimine kayıt yaptırdıktan sonra, Kırklareli Sağlık Müdürlüğü Aile ve Toplum Sağlığı Şubesine şahsen (çalıştığı kurumda işleri aksatmayacak şekilde) müracaat edeceklerdir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek. (s) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here