Aile Hekimliği başvurusunda son gün bugün

10
Kırklareli’de 14 Haziran 2010 tarihinde Aile Hekimliği Uygulaması’na geçilmişti.
HABER MERKEZİ
Bu tarihten sonra çeşitli nedenlerden dolayı boşalan Demirköy T.S.M. ‘ye bağlı Demirköy İğneada A.S.M 39.02.03 No.lu Aile Hekimliği Birimi için kadrosu ve pozisyonu Kırklareli ilinde olmak şartı ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hekimler için 10. ek yerleştirme yapılacak.
Yerleştirme işlemi, 25.05.2010 tarih ve 27591 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Aile Hekimliği Pilot Uygulaması Hakkında Yönetmelik hükümleri doğrultusunda olacak.
Bahsi geçen Aile Hekimliği Birimleri için yerleştirme işlemi, Aile Hekimliği Ek Yerleştirme Komisyonu huzurunda 11 Ekim 2011 Salı günü saat 15.00’de Kırklareli Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecektir.
Tercihte bulunmak isteyen hekimler 03 Ekim 2011 Pazartesi günü saat 17.30’a kadar kendilerinden istenen belgeleri, Kırklareli Sağlık Müdürlüğü Evrak Kayıt Birimi’ne kayıt yaptırdıktan sonra, Kırklareli Sağlık Müdürlüğü Aile ve Toplum Sağlığı Şubesine şahsen (çalıştığı kurumda işleri aksatmayacak şekilde) müracaat edeceklerdir. Postayla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek. (s) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.