Afyon karşılaşmasına kadar puan kaybetmek istemiyorlar

7
Kırklarelispor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Caner Sungur; “Anadolu
Üsküdar 1908 Spor karşılaşmasında galip gelirsek 8 haftayı garantilemiş
olacağız” dedi.

HABER MERKEZİ

Sungur, 2. lige çıkma hedeflerinin yanı sıra amaçlarının bütün karşılaşmalardan 3 puan alarak galip ayrılmak olduğunu ve Afyonkarahisarspor maçına kadar puan kaybetmemek olduğunu belirtti.
Ligde bulunan bütün takımların eşdeğer olduğu için lig sonuna kadar yapılacak karşılaşmalarda rakip takımların hata yapmalarını beklediklerini ifade eden Sungur;
“Ligde başarılı şekilde devam ediyoruz. Tüm kadromuzda çalışan, emek veren herkesin inanmışlığı var. Başarıyı bu şekilde elde ediyoruz. Yönetim, futbolcu olarak biz inandık artık taraftarımızda inanmaya başladı. 2 yıldan bu yana emin adımlarla ilerliyoruz. Önümüzdeki tüm maçlar zorlu. Hiçbir takımı küçümsemiyoruz. Amaç 3 puan alarak karşılaşmalardan galip ayrılmaktır.
Ligin en başında hedefimizin 2. lig olduğunu herkese duyurmuştuk. Ligde bulunan bütün takımlar neredeyse eşdeğerde olduğu için karşılaşacağımız takımların hata yapmalarını bekliyoruz. Bütün takımların puanları hemen hemen aynı. Bu uğurda çok çalışıyoruz. Ligin 24. haftasında 06 Mart 2011 Pazar günü kendi evimizde saat 13.30’da Anadolu Üsküdar 1908 Spor ile karşılaşacağız. Daha sonrasında bay maçımız var. Ligin 2. yarısından bu yana Anadolu Üsküdar karşılaşmasında galip gelirsek 8 haftayı garantilemiş olacağız. Karşılaşmalardaki tek amacımız Afyonkarahisarspor maçına kadar puan kaybetmemek” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here