“Adımızı her yerde duyuruyoruz”

14
Kırklareli Engelliler Derneği Başkanı Behice Köseoğlu geçtiğimiz gün katıldıkları programla ilgili olarak şunları kaydetti: 
“Dernek olarak 2 Ekim 2013 Çarşamba saat 20.30’da başlayıp 23.30’a kadar……
HABER MERKEZİ
Kırklareli Engelliler Derneği Başkanı Behice Köseoğlu geçtiğimiz gün katıldıkları programla ilgili olarak şunları kaydetti: 
“Dernek olarak 2 Ekim 2013 Çarşamba saat 20.30’da başlayıp 23.30’a kadar devam eden Rumeli TV’nin “9/8 Hüzünler” Programı’nın davetlisiydik. Programa yönetim kurulumuz, üyelerimiz, engelli ve engelsiz misafirlerimizle katıldık. Öncelikle programa katılabilmemiz için ulaşım imkanlarını sağlayan Kırklareli Belediyesi’ne teşekkür ederiz.
Rumeli TV’nin “9/8 Hüzünler” Programı’nı, Blues of Rumeli Grubu’nun solisti Süheyla Solak ve Orkestrası yapıyor. Programda Rumeli ve Balkan Müzikleri yapılıp yöremiz insanının ruhuna dokunuluyor. Derneğimizin faaliyetlerini, kamu kuruluşlarına yaptığımız ziyaretlerden olumlu geri dönüşleri, üyelerimizin yaşadığı sorunları ve daha neler yapmak istediğimizi anlatarak yöremiz insanının ruhuna dokunmaya çalıştık. Programda söylemek istediğimiz daha çok şey vardı, heyecanlandık, zaman kısıtlı geldi söyleyemedik. Ama engellilerimize engelsiz bir ortam sağlayarak ruhlarına dokunduk. Derneğimiz adına, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here