Aday Adayları podyumdaydı

58
* Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde Kırklareli AK Parti’den Aday Adayı olmaları beklenen isimler de, İl Kadın Kolları Kongresi’nde salondaydı.
HABER MERKEZİ
Halen Milletvekili olan Av Şenol Gürşan, Milletvekili Aday Adayı olmak üzere Ulaştırma Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevinden istifa eden Türker Yörükçüoğlu, AK Parti eski İl Başkanı Av. Zeki Kılavuz ve henüz Aday Adaylığı’nı resmen ilk açıklayan kişi olan Servet Bedir, İl Kadın Kolları Kongresi’nde boy gösterdiler.
* Yörükçüoğlu bölgede
Ankara ‘ dan, seçim bölgesine gelen Türker Yörükçüoğlu, büyük ilgi gördü. Tek tek herkesle görüşen Yörükçüoğlu ile sohbet ettik. Yörükçüoğlu, 15 gün Kırklareli’de bulunacağını söyledi.
* Gürşan İddialı
Kongre salonuna girişinde büyük ilgi gören bir diğer Aday Adayı ise mevcut Milletvekili Av. Şenol Gürşan idi. Gürşan ile yaptığımız sohbetlerde de, sıralamada ilk sırayı alacağı yönünde endişesinin buunmadığını gözlemledik.
* Kılavuz; “Herkesin şansı eşit”
Adı, Aday Adayı olacağı yönünde geçen eski il başkanı Av Ahmet Zeki Kılavuz da, kimsenin kimseden daha şanslı olmadığı görüşündeydi. Ankara’dan yeni dönen Kılavuz; “Titiz bir inceleme döneminde geçilecek” dedi.
* Bedir Resmen Aday Adayı
Aday Adayı olarak resmen açıklama yapan ilk isim olan Servet Bedir de salonda kulis yapanlardandı. Bedir; “Ne denli yüksek bir şansımın olduğunu göreceksiniz” dedi.
* Tatlı sert fırça
Salonda partililerle görüşmeler yapan Milletvekili Gürşan ve Yörükçüoğlu’na seslenen Divan Başkanı İstanbul Milletvekili Gülay Dalyan; “Hepinizi çok seviyoruz ve partilileriniz de seviyorlar. Kongre başlıyor, artık yerlerinize oturun” diyerek, espri ile karışık ikaz etti.
TEILEN
Önceki İçerikSosyal Medya Tamgaz
Sonraki İçerikBravo Başkan!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here