“A’dan Z’ye Havacılık Semineri” yapıldı

17
Kırklareli Üniversitesi Havacılık Kulübü tarafından, 28 Aralık 2011 Çarşamba günü saat 16.00’da “A’dan Z’ye Havacılık Semineri” yapıldı.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda yapılan “A’dan Z’ye Havacılık Semineri”ne Airport TV Yönetim Kurulu Başkanı ve Uçak Teknisyenleri Derneği Onursal Başkanı Sefa İnan konuşmacı olarak katıldı.
Sefa İnan konuşmasının başında Uçak Teknisyenliği yaptığını ve Havacılık konusunda 700’ü aşkın makalesi olduğundan bahsetti. Sefa İnan konuşmasının devamında Havacılık Sektörü’nde her konunun birbirine bağlı olduğunu, Havacılık Sektörü’ndeki branşlar ve personelin görevlerinden söz etti. Ayrıca İnan uçağın parçalarını da tanıtarak pilotların çalışma sisteminden bahsederek ve Havacılık’ta her türlü kazaya karşı tedbirin düşünüldüğünü dile getirdi.
Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç ise; konuşmasında Sefa İnan’ın mesleğini severek yaptığını ve bu işin en iyisi olduğunu söyldi. Rektör Prof. Dr. Aykaç, Kabin Hizmetleri Bölümü’nden mezun olacak arkadaşların hedeflerini yüksek tutmaları halinde  amaçlarına ulaşacaklarını belirtip, Havacılık Sektörü’nde yabancı dilin önemini vurguladı. Rektör Prof. Dr. Mustafa Aykaç konuşmasının sonunda, Sefa İnan’a teşekkür ederek hediyelerini takdim etti. (u.e.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.