836 Sayılı Kofçaz Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Şerif Tomruk

11
“Bize duyulan güveni boşa çıkarmayacağız”
* 836 Sayılı Kofçaz Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi, 19 Kasım’da gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurulu ile yeni başkanını seçti. 2 dönemdir başkan¬lık görevini sürdüren Bilal Aygün koltuğu Şerif Tomruk’a devretti. Devletliağaç Köyü’nde 10 yıl Muhtarlık yapan yeni Başkan Tomruk, 22 yıldan bu yana da  ticaret ile uğraşıyor. Başkan Tomruk, tüm bu bilgi, birikim ve tecrübelerini birleştirerek kooperatif üyelerine en güzel ve en iyi hizmeti vereceğini ifade ediyor.
HABER MERKEZİ 
Kırklareli’nin Kofçaz Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi’nin 19 Kasım 2011 Cumartesi günü gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulu’nda, 2 dönemdir Başkanlık yapmakta olan Bilal Aygün’ün yer¬ine Şerif Tomruk seçildi. Yeni göreve seçilen Şerif Tomruk’un listesinde yer alan; Kanber Aydın As Başkan, İrfan Çakal, Ahmet Tarlacı, Halit Yaşar Üye, Selim Eser, Şinasi Kemaloğlu Denetim Kurulu Üyesi, Şerif Tomruk, Zeki Çetintaş’ta Birlik Delegesi olarak yer aldı. 
Evli ve 2 çocuk babası olan Şerif Tomruk, 1998-2008 yılları arasında Kırklareli’nin Kofçaz ilçesine bağlı Devletliağaç Köyü’nde Muhtarlık yaptı. Başta Kofçaz ve civar köyler olmak üzere il merkezinde de tanı¬nan ve sevilen bir isim olan Tomruk, aynı zamanda 22 yıldan bu yana ticaretle de uğraşıyor.
Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz gün 836 Sayılı Kofçaz Yağlı Tohumlar Tarım ve Satış Kooperatifi Müdürü Gülçin Çetin’in de katıldığı bir toplantı düzenledi. Bu toplantıda konuşan Başkan Tomruk tüm bu bilgi, birikim ve tecrübelerini birleştirerek kooperatif üyelerine en güzel ve en iyi hizmeti vereceğini, bu konuda gerek ekibine ve gerekse de kooperatif çalışanlarına sonuna kadar güvendiğini belirterek şunları kaydetti:
“Yaptığı hizmetler¬den dolayı eski başkanımız sayın Bilal Bey’e şükranlarımızı sunuyoruz. Onun bıraktığı yerden devam ederek bizler de, bil¬inçli ve özverili ekibimiz sayesinde güzel hizmetlerde bulunacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Benim ve ekibimin en önemli amacı üyelerimiz arasında var olan birlik, beraberlik ve dayanışmayı daha da arttırarak, kooperatifimize güzel hizmetler verebilmektir. Bunun içinde ekibime ve kooperatif çalışanlarına sonuna kadar güveniyorum. Seçimler öncesinde verdiğimiz sözleri bir bir yerine getireceğiz.
Tabi ki bu bir görev teslimidir. Makamlar kalıcı, insanlar gelip geçicidir. Önemli olan oy veren vermeyen herkesi kucaklayarak, kuruluşumuzun ve üreticimizin menfaatlerini koruyup kollamaktır. Bu düstur ile var gücümüzle çalış¬mayı sürdüreceğiz. Bizlere güvenerek oy veren üreticilerimizin yüzünü kara çıkarmayacağız. Onlar için en iyi ve en güzel hizmetleri getireceğiz.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here