7. Bahar Şenliklerin spor müsabakalarının programı belirlendi

17
Kırklareli Üniversitesi’nin düzenlediği 7. Bahar Şenlikleri kapsamında oynanacak olan Spor Müsabakaların Fikstürü belirlendi. 29 Nisan 2014 Salı günü saat 11.00’da başlayacak olan müsabakalar…
Kırklareli Üniversitesi’nin düzenlediği 7. Bahar Şenlikleri kapsamında oynanacak olan Spor Müsabakaların Fikstürü belirlendi. 29 Nisan 2014 Salı günü saat 11.00’da başlayacak olan müsabakalar, 22 Mayıs Perşembe Günü oynanacak Final karşılaşmalarla sona erecek.  Spor Müsabakaları için yapılan açıklamada, Okul yetkisi olmayan takımın maçı başlatılmayacak ve o takım hükmen yenik sayılacak. Okul Kimliği olmayan sporcu müsabakada oynayamayacak.  Oynanacak olan müsabakaya çıkmayan takım hükmen yenik sayılacak. Tüm Müsabakalar saatinde başlayacak. Ancak teknik sorunlar ve aynı sahada oynanan müsabakanın uzaması gibi durumlarda saatler değişe bilir.  7. Bahar Şenlikleri Kapsamında oynanacak olan spor müsabakaları şu şekilde 
29 Nisan 2014 Salı
BASKETBOL 
Saat: 11.00 L.Burgaz MYO – Sosyal Bil. MYO (A Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu 
VOLEYBOL
Saat 13.00 Sağlık Hiz.MYO-  F.Ed.F. (Erkek A Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu 
Saat: 15.00 L.Burgaz MYO- Mühendislik F. (Erkek B Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu 
30 Nisan 2014 Çarşamba
BASKETBOL 
Saat: 11.00 Teknik Bil. MYO- Mühendislik F. (A Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu 
VOLEYBOL
Saat: 13.00 İ.İ.B.F – Sosyal B. MYO (Bayanlar A Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu 
Saat: 15.00 Sağlık YO – Sosyal B. MYO (Erkek B Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu 
02 Mayıs 2014 Cuma
BASKETBOL 
Saat: 11.00 Vize MYO – F.Ed.F (A Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu 
VOLEYBOL
Saat: 13.00 Babaeski MYO – Vize MYO (Bayan A Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu 
Saat: 15.00 Vize MYO – Sağlık Hiz. MYO (Erkek A Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu 
06 Mayıs 2014 Salı
BASKETBOL 
Saat: 11.00 Sağlık YO-Mühendislik F. (B Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu 
VOLEYBOL
Saat: 13.00 Lüleburgaz MYO- Sağlık YO (Bayan B Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu 
Saat: 15.00 Sosyal B. MYO-Lüleburgaz MYO (Erkek B Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu 
07 Mayıs 2014 Çarşamba
BASKETBOL
Saat: 11.00 Teknik Bil. MYO-İ.İ.B.F (B Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
VOLEYBOL
Saat: 13.00 Sosyal B. MYO – Babaeski MYO (Bayan B Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
Saat: 15.00 F.Ed.F  – Teknik Bil. MYO (Erkek A Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
08 Mayıs 2014 Perşembe
BASKETBOL
Saat: 11.00 F. Ed. F. – L.Burgaz MYO (A Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
VOLEYBOL
Saat: 13.00 Sağlık Hiz.MYO – L.Burgaz MYO (Bayan B Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
Saat: 15.00 Sağlık YO-Lüleburgaz MYO (Erkek B Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
09 Mayıs 2014 Cuma
BASKETBOL
Saat: 11.00 Sosyal Bil. MYO-Vize MYO (A Gurubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
VOLEYBOL
Saat: 13.00 Vize MYO – İ.İ.B.F (Bayan A Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
Saat: 15.00 Vize MYO – F.Ed.F (Erkek A Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
13 Mayıs 2014 Salı
BASKETBOL
Saat: 11.00 Sağlık YO – Teknik Bil. MYO (B Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
VOLEYBOL
Saat: 13.00 Sağlık YO – Sağlık Hiz. MYO (Bayan B Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
Saat: 15.00 Mühendislik Fak. – Sosyal B. MYO (Erkek B Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
15 Mayıs 2014 Perşembe
BASKETBOL
Saat: 11.00 Fen- Ed. Fak. – Sosyal Bil. MYO (A Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
VOLEYBOL
Saat: 13.00  İ.İ.B.F – Babaeski MYO (Bayan A Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
Saat: 15.00 Mühendislik F. – Sağlık YO (Erkek B Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
16 Mayıs 2014 Cuma
BASKETBOL
Saat: 11.00 İ.İ.B.F – Sağlık YO (B Grubu) 
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
Saat: 13.00 L.Burgaz MYO – Vize MYO (A Grubu)
Yer: Kayalı Kampüsü Spor Salonu
VOLEYBOL
Saat: 15.00 Teknik Bil. MYO  – Sağlık Hiz. MYO (Erkek A Grubu)
22 Mayıs 2014 Perşembe günü Final karşılaşmaları oynanacak (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here