3 büyükler, büyüklüklerini gösterdi

19
 * 3 Büyükleri oluşturan Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Kulüpleri’nin Kırklareli Üniversitesi Genç Taraftar Temsilcileri Yoğuntaş Ortaokulu’na yardımda bulundu.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Üniversitesi’ndeki (KLÜ) Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Kulüpleri’nin Genç Taraftar Temsilcileri’nin katılımı ile temin edilen Kütüphane Dolabı, Kitap ile Futbol Topu, Basketbol Topu ve Voleybol Topu’ndan oluşan Spor Malzemeleri Kırklareli merkez ilçeye bağlı Yoğuntaş Köyü Ortaokulu’ndaki öğrencilere dağıtıldı.
27 Şubat 2014 Perşembe günü saat 11.00’de Yoğuntaş Köyü Ortaokulu’nda düzenlenen törene; Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Hacı Yaşık, Ahmet Hilmi Taşçı, Okul Müdürü Tolga Beytur, Okul Aile Birliği Başkanı Kemalettin Uçar, KLÜ ÜniBjk Başkanı Erdinç Akkuş, KLÜ ÜniGFB Başkanı Semih Öztürk,  ÜniGFB Üyesi Burak Dengiz, KLÜ Ultraarslan ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğrenci Temsilcisi Cem Topal, Köy Muhtarı Necmi Öztürk, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Spor Kulüpleri’nin temsilcileri kendi imkanları ile temin ettikleri Kütüphane Dolapları ile kitapları okul yöneticilerine verirken, yanlarında getirdikleri Spor Malzemeleri’ni de öğrencilere dağıttılar.
Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Hacı Yaşık yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Güzide Spor kulüplerimizin taraftarlarını bazı zamanlarda statlarda birbirleri ile kavga halinde olmadıklarını, kardeşçe ve ekip olarak bunun gibi birçok yararlı faaliyette birleşebildiklerini görmek bizleri mutlu ediyor. Bu etkinliğin tük taraftarlarımıza örnek olması gerektiğini düşünüyorum. Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu tür etkinliklerden mutlu oluyoruz ve devamını diliyoruz.” (Savaş Eskici)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here