25 okulda 1904 öğrencide “Trafik” bilinci oluşturuldu

13
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda, trafik güvenliği…
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda, trafik güvenliği konusunda bilgilendirme yaparak ortak bir bilinç ve duyarlılık oluşturmak amacıyla, 2012-2013 Eğitim ve Öğretim Yılı’nda trafikte yaya ve yolcu olarak bulunan il merkezimizdeki ilk, orta ve lise dengi okullarda öğrenim gören öğrencilere 2012 yılı Aralık Ayı itibariyle seminerler verilmeye başlandı. 
Eğitimci olarak görevlendirilen 2. Sınıf Emniyet Müdürü Kemal M. Serbes, 3. Sınıf Emniyet Müdürü Yaşar Dağlı, Başkomiser Yener Kahyaoğlu ve Polis Memuru Nilay Tunçay Özkaya tarafından, Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde sürdürülen eğitimler neticesinde bugün itibariye il merkezimizde 25 okulda toplam 1904 öğrenciye eğitim verildi. 2012-2013 Eğitim ve Öğretim Yılı sonuna kadar planlanan eğitimlere devam edilecek. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here